Zeytinli Rock Festivali 2015

Zeytinli Rock Festivali 2015

Zeytinli Rock Festivali 2015

Zeytinli Rock Festivali 20-23 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.

Zeytinli Rock Festivali 2015’te sahne alacak isimler açıklandı!

20-23 Ağustos 2015 tarihleri arasında Zeytinli Dalyan Sahili’nde gerçekleşecek olan Zeytinli Rock Festivali’nde sahne alacak isimler açıklandı.

Şebnem Ferah, Duman, Teoman, Feridun Düzağaç, Pentagram, Umut Kuzey, Aylin Aslım, İskender Paydaş Project, Redd, Bulutsuzluk Özlemi, Demir Demirkan, Pinhani, Melis Danişmend, Flört, Ceylan Ertem, Istanbul Arabesque Project, Sattas ve Nükleer Başlıklı Kız sahne alacak isimlerden bazıları…

Türkiye’nin en köklü açık hava festivallerinden biri olan Zeytinli Rock Festivali, 4 yıl aradan sonra geçtiğimiz sene, Umut Kuzey koordinatörlüğünde ve Edremit Belediyesi desteğiyle yeniden yapılmış, 3 gün boyunca 22 farklı sanatçı ve grubu aynı festivalde buluşturarak, binlerce katılımcıya harika bir eğlence sunmuştu.

Deniz, kum, güneş ve rock müzik sloganı ile tam da müziğe en çok ihtiyaç duyulan bir dönemde gerçekleşen Zeytinli Rock Festivali, yoluna ara vermeden devam ediyor. Bu yıl 19 Ağustos Çarşamba akşamı, kampçılar için düzenlenecek özel bir parti ile açılışı gerçekleşecek olan festivalde eğlence 4 güne uzuyor. 19 Ağustos gecesi özel partiyle başlayıp 23 Ağustos gecesi final yapacak olan festivalde, bu sene “Alternatif Sahne” de yer alacak.

Katılımcılarına bol bol müzik, eğlence ve unutamayacakları bir rock tatili vadeden Zeytinli Rock Festivali, dopdolu festival programı ile bu yaza da damgasını vuracak.

zeytinli-rock-festival-2015

petrino

Benzer yazılar