Vodafone FreeZone Festivali: Teoman-MFÖ-Kalben

Vodafone FreeZone Festivali: Teoman-MFÖ-Kalben

Vodafone FreeZone Festivali: Teoman-MFÖ-Kalben

Teoman, MFÖ ve Kalben organizasyonu Atlantis Yapım tarafından yapılan Vodafone FreeZone Festivali kapsamında 10 Aralık’ta Volkswagen Arena’da sevenleriyle buluşacak!

Vodafone Türkiye’nin “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, 25 yaş ve altı gençlere yepyeni özgürlük alanları yaratmaya devam ediyor. Gençlere özellikle müzik ve eğlence alanında sürekli yeni fırsatlar sunan Vodafone FreeZone Festivali’nde ilk defa MFÖ rüzgarı esecek!

Sahne Önü Ayakta – 112.00 TL
Ayakta ve Numarasız Oturmalı – 67.50 TL

Organizasyonu Atlantis Yapım tarafından yapılan, Vodafone FreeZone Festivalinin, 10 Aralık Cumartesi günü İstanbul’da gerçekleşecek ayağında 18:00’de kapıların açılmasıyla gençler festivale eğlenceli bir giriş yaparken, rock müziğin ünlü ismi Teoman ve yıllara meydan okuyan efsane grup MFÖ’nün yanı sıra sözleri ve besteleriyle son dönemin çok konuşulan seslerinden Kalben‘i de gençlerle bir araya getiriyor.
Vodafone FreeZone’lulara festival biletlerinde 1 bilet aldıklarında 1 bilet hediye! Kampanya katılmak için FESTIVAL yazıp 6666’ya göndererek şifrelerinizi alabilirsiniz.

Benzer yazılar