Üniversite Festivalleri Sponsorluk

Üniversite Festivalleri Sponsorluk

Üniversite Festivallerinde markanızı ön plana çıkarmak ister misiniz?

Her yıl Türkiye genelinde vakıf ve devlet üniversitelerinin hemen hemen tamamı Mayıs döneminde Bahar Şenlikleri düzenlenmekte. Hatta öyle ki bu festivaller artık üniversitelerin bir gövde gösterisi haline dönüştü. Konserler, gündüz aktiviteleri, oyunlar. Kısaca eğlence ve sanata dönük aranılan ne varsa bu festivallerde.

5Nokta4 Reklamcılık & Organizasyon Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin bahar şenliklerini düzenleyen ve bu konuda yıllardır sayısız organizasyona imza atmış etkinlik firması. Gerek sanatçı iletişimi, gerekse A’dan Z’ye tüm prodüksiyonu gerçekleştirerek hem markaların üniversitelerde konumlanmasına ve iletişimine hemde üniversitelerinde organizasyon namına aranılan firmaları arasında yerini almış ve kendini ispatlamış bir firma.

2018 Mayıs dönemi bu yılda oldukça haraketli ve bir o kadar da eğlenceli geçecek. Sizde markanızı onbinlerce üniversiteli gencin katıldığı bu festivallerde konumlandırmak, ön plana çıkarmak ve ayrıcalıklı olarak hizmet alarak markanıza değer katmak için acele edin.

Detaylı bilgi için:

Zafer BALKAYA

+90 507 249 51 50 / [email protected]

Üniversite Festivalleri Sponsorluk

petrino

Benzer yazılar