Turkcell Yıldızlı Geceler Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu

Turkcell Yıldızlı Geceler Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu

Turkcell Yıldızlı Geceler 2016 programı için tıklayın

Turkcell Yıldızlı Geceler Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu

Turkcell Yıldızlı Geceler Konserleri 2016

Pera Event tarafından gerçekleştirilen Turkcell Yıldızlı Geceler bu yıl 32 konser ile Çeşme, Bodrum ve İstanbul’da. 5 Temmuz’da Çeşme’de başlayan konserler Ağustos ayı sonuna kadar devam edip Türkiye’nin 3 farklı şehrinde Turkcell ayrıcalıkları ile izleyicilerle buluşacak.

Her yıl Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen konserler yoğun ilgiden dolayı Çeşme Açıkhava Tiyatro’su ve Bodrum Antik Tiyatro’da da gerçekleştirilecek. 5-10 Temmuz tarihleri arasında Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda  6 konser, 13-22 Temmuz tarihleri arasında Bodrum Antik Tiyatro’da 6 konser ve Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda 20 konser ile 2016 yılının konser serisi tamamlanacaktır.

ÇEŞME AÇIKHAVA SAHNESİ
5 TEMMUZ- AJDA PEKKAN
6 TEMMUZ-SERTAB ERENER
7 TEMMUZ-MURAT DALKILIÇ
8 TEMMUZ-FUNDA ARAR
9 TEMMUZ-MURAT BOZ
10 TEMMUZ-VOLKAN KONAK
BODRUM ANTİK TİYATRO
13 TEMMUZ-SERTAB ERENER
14 TEMMUZ VOLKAN KONAK
15 TEMMUZ MURAT BOZ
20 TEMMUZ FUNDA ARAR
21 TEMMUZ AJDA PEKKAN
22 TEMMUZ ŞEBNEM FERAH
HARBİYE CEMİL TOPUZLU AÇIKHAVA TİYATROSU
5 AĞUSTOS- FUNDA ARAR
6 AĞUSTOS- GÖKSEL
7 AĞUSTOS-BUIKA
9 AĞUSTOS- HANDE YENER
10 AĞUSTOS-SİBEL CAN
11 AĞUSTOS- BERKAY
12 AĞUSTOS- MURAT DALKILIÇ
13 AĞUSTOS-MUSTAFA CECELİ
16 AĞUSTOS-SERTAB ERENER
18 AĞUSTOS-BENGÜ
19 AĞUSTOS-FERHAT GÖÇER
21 AĞUSTOS-VOLKAN KONAK
23 AĞUSTOS-AJDA PEKKAN
25 AĞUSTOS-MURAT BOZ

Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda birbirinden ünlü isimler sizlerle buluşacak.

2014 yılından beri Pera Event’in organizasyonuyla gerçekleşen Turkcell Yıldızlı Geceler ‘En Uzun Soluklu Konser Serisi’ olma geleneğini bu yıl da 27 konser ile yineleyecek. 28 Temmuz’da Zaz konseri ile açılışı yapılacak ve yerli – yabancı her müzik tarzından sanatçının sahne alacağı konserler, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda yaz akşamlarını renklendirecek.

28 Temmuz 2015 – Zaz
31 Temmuz 2015 – Hande Yener
1 Ağustos 2015 – Sibel can
5 Ağustos 2015 – Ferhat Göçer / Anjelika Akbar
14 Ağustos 2015 – Sertab Erener

 

İndirim avantajlarıyla dolu Turkcell Yıldızlı Geceler 5 Temmuz’da başlıyor

Platinum ve gnçtrkcll müşterilerine bu yaz “yıldız” yağacak 

Yıllardır yaz aylarının en önemli müzik etkinliği olan Turkcell Yıldızlı Geceler’de Turkcell Platinum ile gnçtrkcll müşterilerini özel indirimler bekliyor. 5 Temmuz’da Çeşme’de başlayıp Ağustos sonuna kadar Bodrum ve İstanbul’da devam edecek 32 ayrı konserde Platinum müşterileri yüzde 40 bilet indirimi ve 48 saatlik ön satış, gnçtrkcll üyeleri ise yüzde 30 bilet indirimi ayrıcalığından yararlanacak.

Yaz aylarının en önemli müzik etkinliği olarak 10 yılı aşkın süreyi geride bırakan Turkcell Yıldızlı Geceler; 5 Temmuz – 25 Ağustos boyunca Çeşme, Bodrum ve İstanbul’daki 32 ayrı konserde müzikseverlerle buluşacak. Türkiye’nin en prestijli konser mekânlarında, günümüz müziğinin en önemli isimlerinin sahne alacağı Turkcell Yıldızlı Geceler etkinliği süresince Turkcell Platinum müşterileri ile gençtrkcll üyeleri özel indirimlerden yararlanabilecek.

Platinum’lulara özel ayrıcalıklar

Turkcell Platinum müşterilerine özel olarak Tukcell Yıldızlı Geceler biletleri yüzde 40 indirimle sunuluyor. Platinum müşterileri, kendilerine tanınan ilk 48 saatlik ön satış ayrıcalığı ile izleyici sıralarında en güzel yeri seçebiliyor. Bilet indiriminden yararlanmak için Turkcell Platinum uygulaması üzerinden alınan indirim kodu ile www.biletix.com sitesinden biletler kolayca alınabiliyor.


Turkcell’den gençlere özel yüzde 30 indirim

Gnçtrkcll’liler Turkcell Yıldızlı Geceler konserlerinde kendilerine özel indirimlerden yararlanabilecek. Konser biletleri gnçtrkcll üyelerine yüzde 30 indirimle sunuluyor. GNC uygulaması üzerinden alınan kod ile www.biletix.com sitesinden biletler indirimli olarak kolaylıkla satın alınabiliyor.

Konserler zinciri Çeşme’de Ajda Pekkan ile başlıyor

Turkcell Yıldızlı Geceler, 5 Temmuz’da “Süper Star” Ajda Pekkan’ın Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacağı konserle başlayacak. Konserler Çeşme’nin ardından 13-22 Temmuz tarihlerinde Bodrum Antik Tiyatro’da devam edecek. Organizasyonun son durağı ise 5-25 Ağustos’ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu olacak. Turkcell Yıldızlı Geceler’in 3 farklı şehirdeki konserler zincirinde Funda Arar, Buika, Hande Yener, Sibel Can, Mustafa Ceceli, Sertab Erener, Volkan Konak, Ajda Pekkan, Murat Boz’un aralarında olduğu 20’yi aşkın yıldız müzikseverlerle buluşacak.

petrino

Benzer yazılar