Trump Cadde Konserleri 2018

Trump Cadde Konserleri 2018

Trump Cadde Konserleri 2018

Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular’ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence alternatifleri, yeme – içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.

5 kattan oluşan Trump Alışveriş Merkezi, yerli-yabancı ünlü markaları ziyaretçileri ile buluşturuyor. Mango, Network, Flo, e-bebek, English Home, Benetton, Roman, Home Store gibi markaların yer aldığı Trump Alışveriş Merkezi’nde ayrıca spor kompleksi MacFit, elektronik market Media Markt ve market Migros hizmet veriyor.

Trump Alışveriş Merkezi’nin 9000 m2 büyüklüğe sahip bir katı sadece çocuklara özel olarak tasarlandı. Rengarenk dekorasyonu ve çocuk mağazalarının yanı sıra çocuklara özel yeme-içme mekanları bulunan bu özel katta ayrıca D&R Kids çocuklarla buluşuyor. Her gün birbirinden eğlenceli etkinliklerin düzenlendiği katta, Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo bulunuyor.

Trump Cadde düzenlediği dev konserler ile müziğin nabzını tutarken 500 kişilik koltuk kapasitesiyle Trump Kültür ve Gösteri Merkezi sezonun yoğun ilgi gören tiyatro oyunlarını seyirci ile buluşturuyor. Altı salonuyla Cinemaximum teknoloji ve konforu birleştiriyor. Türkiye’nin en büyük kaçış oyunları merkezi Escapist ise 6 farklı oyunuyla macera tutkunlarına sesleniyor.

İstanbul’un kalbi Mecidiyeköy’de yer alan Trump Alışveriş Merkezi’nin içinden metro ve metrobüse direkt bağlantı tüneli bulunuyor.

petrino

Benzer yazılar