Travego Firarda, 10. yılında Mayıs 2015’de yine yollarda!

Travego Firarda, 10. yılında Mayıs 2015’de yine yollarda!

Travego Firarda, 10. Yılını Kolpa ile kutluyor!

Türkiye’nin şehirlerarası seyahatlerde en çok tercih edilen otobüsü olan Mercedes-Benz Travego,“Travego Firarda Üniversite Konserleri” için 10. kez yola çıkıyor.
Mercedes-Benz Türk, 11–24 Mayıs 2015 tarihleri arasında düzenlenecek “Travego Firarda Üniversite Konserleri” kapsamında, Türkiye’nin başarılı müzik gruplarından Kolpa’yı 6 farklı şehirdeki üniversitelerde sevenleriyle buluşturuyor.
Türkiye’nin şehirlerarası seyahatlerde en çok tercih edilen otobüsü olan Mercedes-Benz Travego bu yıl 10. yılını kutluyor ve artık geleneksel hale gelen “Travego Firarda Üniversite Konserleri” için 10. kez yola çıkıyor. Mercedes-Benz Türk, Türkiye’nin başarılı müzik gruplarından Kolpa’yı 6 şehir ve 6 üniversiteyi kapsayan bir turne ile sevenleriyle buluşturuyor. Güvenli, konforlu ve keyifli bir seyahat imkanı sunan Mercedes-Benz Travego otobüsünün kullanıldığı “Travego Firarda Üniversite Konserleri” 11 – 24 Mayıs 2015 tarihleri arasında Türkiye’nin farklı bölgelerindeki farklı üniversitelerde gerçekleştirilecek.

Öğrenciler Kolpa’yla buluşacak, yarışmalarda ödül kazanacaklar

Ziyaret edilen üniversitelerin ögrencileri, konser öncesi Mercedes-Benz Türk tarafından organize edilen birbirinden farklı ve eğlenceli aktivitelere katılabilecekler. Mercedes-Benz Milli Takımlar Sponsorluğu köşesinde düzenlenecek olan basketbol ve futbol yarışmaları ile playstation turnuvasına katılan öğrenciler, çeşitli ödüller kazanma şansı yakalayacaklar. Ayrıca, Travego Firarda Facebook sayfasında yapılacak anlık süpriz yarışmalar da konserleri takip edenlere keyifli anlar yaşatacak. Konser sırasında duygularını, görüşlerini ve mesajlarını paylaşmak isteyen müzik severler, sahneye kurulacak olan led ekranlar üzerindeki socialwall uygulaması sayesinde anlık yorumlarını alanda yer alan diğer dinleyiciler ve grup ile paylaşabilecekler. “Travego Firarda Üniversite Konserleri” sayesinde sevenleriyle farklı platformarda bir araya gelecek olan Kolpa Grubu, konser sonrasında ise üniversiteli hayranlarıyla fotoğraf ve imza için buluşacak.

Mercedes-Benz Türk “Travego Firarda Üniversite Konserleri” Kolpa Turnesi:

11 Mayıs, Pazartesi Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 20:30

13 Mayıs, Çarşamba Erzurum Atatürk Üniversitesi 21:30

16 Mayıs, Cumartesi Antalya Akdeniz Üniversitesi 20:30

20 Mayıs, Çarşamba İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi 20:30

22 Mayıs, Cuma Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 20:30

24 Mayıs, Pazar Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 20:30

Travego Firarda 10. yılını Kolpa ile kutluyor

“Travego Firarda Üniversite Konserleri” 2006 yılından bu yana 6 müzik grubu ile toplam 20 farklı şehirde konser verdi. Konserler boyunca 43.421 kilometre yol katedildi ve 960.000 seyirciye ulaşıldı, Twitter ve Facebook üzerinden 3.000.000 kişiye erişim sağlandı.

Mercedes-Benz Travego S

Şehirlerarası otobüs pazarının 48 yıldır aralıksız lideri olan Mercedes-Benz Türk’ün İstanbul’da bulunan Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda ürettiği, teknoloji ve kalitede öncü Mercedes-Benz otobüslerin amiral gemisi olan Travego, kullanıcısına en üst seviyede güvenlik, konfor, ergonomi, güç ve performans sunarak ekonomi ve yüksek kazanç için gerekli tüm şartları yerine getiriyor. Geniş kapsamlı aktif ve pasif güvenlik donanımına sahip olan Travego, Mercedes-Benz otomobillerinin donanımlarını anımsatan sistemleriyle en üst düzeyde güvenlik sunuyor. Müşterilerine sunduğu üstün teknoloji, güvenlik, sağlamlık ve dayanıklılığı uzun yıllar boyunca koruyan Travego, yüksek 2.el değeriyle de sahiplerinin kazancını arttırıyor. Travego’nun karoserisi, Hoşdere Fabrikası’nda kataforez daldırma boya tesisinde gördüğü işlem sayesinde, korozyona karşı en iyi şekilde korunarak uzun yıllar kalitesini koruyor. Mercedes-Benz’in yaygın servis ve yedek parça ağıyla da Travego, Türkiye’nin her yerinde kullanıcısının yanında yer alıyor. 10. Yılını kutlayan Travego, 2015 yılı boyunca Travego S “Special Edition” olarak üretiliyor.

petrino

Benzer yazılar