Tarkan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi 2017

Tarkan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi 2017

TARKAN CEMİL TOPUZLU HARBİYE AÇIKHAVA SAHNESİ KONSERLERİ 2018

http://www.baharfestivalleri.com/tarkan-harbiye-cemil-topuzlu-acikhava-sahnesi-konserleri-2018/

 

http://www.baharfestivalleri.com/tarkan-harbiye-cemil-topuzlu-acikhava-sahnesi-konserleri-2018/ 

MegaStar Tarkan İstanbul Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi Konserleri 2017
Detaylı Bilgi ve Bilet için:
http://www.baharfestivalleri.com/tarkan-harbiye-cemil-topuzlu-acikhava-sahnesi-2017-konserleri/ 

Tarkan Harbiye Konserleri 2017

Tarkan Harbiye Konserleri 2017

Mega Star Tarkan Yeniden Sahnede. 6-8-9-11-12-14 Eylül 2017 de Tarkan tekrar sahnede.

2017’nin son Tarkan Harbiye Konser serisini satın kaçırmayın.

TARKAN HARBİYE KONSERİ 2017
1-2-4-5-8-9-10 Temmuz 2017

Harbiye Açıkhava’da “Tarkan Zamanı” için geri sayım başladı!

Her yıl heyecanla beklenen ve her biri birbirinden coşkuyla geçen geleneksel Açıkhava konserleri ile Temmuz ayında müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan Tarkan, 1-2-4-5-8-9-10 Temmuz tarihlerinde “TARKAN fizy Konserleri”nde sevenleriyle hasret giderecek.

Megastar, fizy işbirliğinde, Atlantis Yapım – Project Medya organizasyonuyla gerçekleşecek olan konser serisinde, merakla beklenen yeni albümünde yer alan şarkıların yanı sıra yıllardır dillerden düşmeyen şarkılarını da seslendirecek

1-2-4-5-8-9-10 Temmuz 2017 Tarihlerinde Tarkan Harbiye Açıkhava Tiyatrosunda. Bilet satın almak için:

Tarkan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi 2017 Konserleri

Tarkan Harbiye Konserleri 2017

Harbiye Açıkhava’da “Tarkan Zamanı” için geri sayım başladı!

Caz ve müzik festivallerine, dans gösterilerine, yerli ve yabancı büyük isimlerin konserlerine ve tiyatro oyunlarına ev sahipliği yapan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, İstanbul’un en önemli konser ve etkinlik mekanlarından biridir.

İstanbul Hilton Oteli’yle Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nın yanında yer alan, 3972 kişi oturma kapasiteli Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, şehrin kalbinin attığı Beyoğlu’na 10 dakika yürüme mesafesinde.

Tarkan: Bomba gibi geliyorum

“ÇOK YAKINDA ÇIKACAK

Tarkan, albümün ne zaman çıkaracağı sorusuna iddialı bir yanıt verdi: Çok yakında çıkacak. Güzel bir albüm oldu, bomba gibi geliyorum.

TARKAN KİMDİR?

Tarkan Tevetoğlu altı çocuklu bir ailenin beşinci çocuğudur. 17 Ekim 1972’de Almanya’nın Frankfurt kenti yakınlarındaki Alzey’de dünyaya geldi. Bir süre Almanya’da yaşadıktan sonra, 1986’da ailesiyle Türkiye’ye dönen Tarkan, lise hayatına Karamürsel Lisesi’nde başladı. Tarkan pop müzik ile ilgili eserler yapmak istiyordu. Bunun için ilk önce daha zor olan Türk sanat müziği eğitimi almayı düşünerek sesini daha da geliştirdi. Tarkan, lise hayatına burada başladı ve Karamürsel İleri Musiki Derneği’nde eğitim alarak Türk Sanat Müziği hakkında bilgi sahibi oldu. İlerleyen yıllarda ailesinin İstanbul’a taşınması üzerinde Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde eğitimine devam etti ve çeşitli mekanlarda sahne almaya başladı. Lise bitiminde, istediği üniversite bölümünü kazanamaması üzerine Almanya’ya gitme planları yaptığı sırada İstanbul Plak şirketinin sahibi Mehmet Söğütoğlu ile tanıştı ve bir albüm anlaşması imzaladı. Tarkan’ın bestesini yaptığı, Alpay’ın sözlerini yazdığı şarkılarla beraber sekiz ay içerisinde 15 parça hazırladılar. Aralık 1992’de piyasaya çıkan “Yine Sensiz” adlı ilk albümü, özellikle “Kıl Oldum Abi” adlı parçasıyla tutulup 700 bin adet sattı. İkinci albümü ise Mayıs 1994’te çıktı. Sezen Aksu destekli “A acayipsin” adlı çalışması ile popülaritesini artırdı. 2003 yılındaysa “Dudu” adlı albümü Rusya’da 900 binden fazla satış rakamına ulaştı. Bu hızla çıkışı aynı zamanda reklam tekliflerini de beraberinde getirdi. 2001’de Pepsi, 2004 Opet, 2006 Avea olmak üzere daha birçok reklam şirketinin marka yüzü oldu. Tarkan, 2014 yılında Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde tam 9 gün boyunca verdiği konserlerle 2014 yılına damga vuran bir rekora imza attı. “Kayahan’ın En İyileri 1” albümünde seslendirdiği “Yemin Ettim” şarkısını da ilk kez bu konserlerde seslendirdi ve sonrasında bu konser görüntülerinden bir de video hazırladı. Tarkan, yaklaşık 10 yıldır aktivist duruşuyla çeşitli doğa projelerini desteklemektedir. Bunlar arasında Hasankeyf, Gediz Deltası, Ergene Nehri, Burdur Gölü, Allianoi Antik Kenti gibi projeler bulunmaktadır. Tarkan, ayrıca Seferihisar Doğa Okulu’nun kurucuları arasındadır. Yaşamın ve öğrenmenin iç içe geçtiği, öğretmen ve öğrenci ayrımının bulunmadığı, geleneksel ve akademik bilginin birlikte düşünüldüğü yeni bir öğrenim anlayışıyla kurulmuş bu okul, doğa kültürünün Türkiye ve dünyada yeniden yaygınlaşması için çalışmaktadır. Tarkan, bu okul için 4 Eylül 2014’te Harbiye’de ve 11 Eylül 2014’te Seferihisar’da “Doğa Sensin” isimli iki konser verdi.

Tarkan Konseri ne zaman, tarkan konseri nerede, tarkan konseri bilet, tarkan harbiye konseri ne zaman, tarkan harbiye konseri kaç para, tarkan harbiye biletleri, tarkan harbiye konser bileti, tarkan istanbul konseri, 2017 tarkan konseri, 2017 tarkan harbiye,, 2017 tarkan istanbul, 2017 harbiye konserleri, tarkan biletix, tarkan bilet, tarkan istanbul, tarkan istanbul konseri, tarkan eylül 2017, biletler, bilet satın almak için, tarkan cuppa, protokol, online bilet satın al, 2017 indirimli bilet, indirimli bilet satın al, tarkan eylül biletleri, açıkhava konser programı, tarkan konser programı, tarkan yeni albüm, tarkan albüm konser, tarkan biletleri, tarkan konser bileti satın al, tarkan biletix, bilet, kültür sanat etkinlikleri, konser etkinlikleri, istanbul konser bileti, harbiye konser biletleri, harbiye konseri, satılık bilet

petrino

Benzer yazılar