Tarkan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi 2016 Konserleri

Tarkan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi 2016 Konserleri

TARKAN CEMİL TOPUZLU HARBİYE AÇIKHAVA SAHNESİ KONSERLERİ 2018

http://www.baharfestivalleri.com/tarkan-harbiye-cemil-topuzlu-acikhava-sahnesi-konserleri-2018/ 

MegaStar Tarkan İstanbul Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi Konserleri 2017
Detaylı Bilgi ve Bilet için:
http://www.baharfestivalleri.com/tarkan-harbiye-cemil-topuzlu-acikhava-sahnesi-2017-konserleri/ 

TARKAN HARBİYE KONSERİ 2017
1-2-4 Temmuz 2017
Harbiye Açıkhava’da “Tarkan Zamanı” için geri sayım başladı!

Her yıl heyecanla beklenen ve her biri birbirinden coşkuyla geçen geleneksel Açıkhava konserleri ile Temmuz ayında müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan Tarkan, 1-2-4 Temmuz tarihlerinde “TARKAN fizy Konserleri”nde sevenleriyle hasret giderecek.

Megastar, fizy işbirliğinde, Atlantis Yapım – Project Medya organizasyonuyla gerçekleşecek olan konser serisinde, merakla beklenen yeni albümünde yer alan şarkıların yanı sıra yıllardır dillerden düşmeyen şarkılarını da seslendirecek.

1-2-4 Temmuz 2017 Tarihlerinde Tarkan Harbiye Açıkhava Tiyatrosunda. Bilet satın almak için:

Tarkan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi 2016 Konserleri

Tarkan Harbiye Konserleri 2016

Harbiye Açıkhava’da “Tarkan Zamanı” için geri sayım başladı!

Megastar Tarkan; 3-4-6 Eylül tarihlerinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluşacak.

Her yıl heyecanla beklenen ve her biri birbirinden coşkuyla geçen geleneksel Açıkhava konserleri kapsamında yaz sonu müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan Tarkan, 3-4-6 Eylül’de sevenleriyle hasret giderecek.

Megastar, iki bölümden oluşacak konserlerinin ilk yarısı için geçtiğimiz aylarda müzikseverlerle buluşan ve yoğun ilgi gören Türk Sanat Müziği albümü Ahde Vefa’da yer alan şarkılardan, ikinci yarısı içinse sevilen pop şarkılarından oluşan bir repertuvar hazırladı.


Megastar Tarkan, her yıl olduğu gibi 2016 yılında da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşuyor. Her yıl onbinlerce hayranına unutulmaz konserler veren 7’den 77’ye herkesin sevgilisi Tarkan, yıllardır gerçekleştirdiği Harbiye Açıkhava Konserleri ile müziğini show ile birleştirerek hem kulağa hemde göze hitap etmektedir.

Yılın “Tarkan Zamanı”! Harbiye Açıkhava’da “Tarkan Zamanı” için geri sayım başladı. 2016 yılı içerisinde “Ahde Vefa” isimli albümü çıkaracak olan Tarkan’ın Harbiye Açıkhava Konseri hayranlarınca dört gözle beklenmekte.

Megastar Tarkan’ın Yeni Albümünden Çıkış Şarkısı Cuppa

Türk pop müziğinin kralı megastar Tarkan yeni albümünden “CUPPA” isimli parçayı dijital platformlardan paylaşarak görücüye çıkardı.

Yeni albüm için gün sayan Megastar  “Cuppa” isimli şarkısını tüm dijital müzik platformlarında eş zamanlı olarak sevenleriyle paylaştı.

Yapımcılığını DMC’nin üstlendiği yeni albümün ilk şarkısı olan ‘Cuppa’nın söz ve müziği Sezen Aksu’ya, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu’na ait.

İşte Megastar Tarkan’ın yeni şarkısı CUPPA

 

tarkan_30815

 

tarkan-acikhava-konserleri-2015

Caz ve müzik festivallerine, dans gösterilerine, yerli ve yabancı büyük isimlerin konserlerine ve tiyatro oyunlarına ev sahipliği yapan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, İstanbul’un en önemli konser ve etkinlik mekanlarından biridir.

İstanbul Hilton Oteli’yle Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nın yanında yer alan, 3972 kişi oturma kapasiteli Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, şehrin kalbinin attığı Beyoğlu’na 10 dakika yürüme mesafesinde.

Tarkan Konseri ne zaman, tarkan konseri nerede, tarkan konseri bilet, tarkan harbiye konseri ne zaman, tarkan harbiye konseri kaç para, tarkan harbiye biletleri, tarkan harbiye konser bileti, tarkan istanbul konseri, 2016 tarkan konseri, 2016 tarkan harbiye,, 2016 tarkan istanbul, 2016 harbiye konserleri, tarkan biletix, tarkan bilet, tarkan istanbul, tarkan istanbul konseri

petrino

Benzer yazılar