SunSplash Festival 2015 @ Bodrum

SunSplash Festival 2015 @ Bodrum

SunSplash Festival 2015 @ Bodrum

SunSplash Festival 22-28 Haziran 2015 tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleştirilecek.

Festival anlayışını büyük şehirlerden “güneş-deniz-kum” üçgenine taşıyan SunSplash, bu yıl yine Bodrum Aspat Koyu’nda düzenleniyor. Bu özel butik festival, mükemmel yaz tatilini dolu dolu müzik ve muhteşem partiler ile bir araya getiriyor.

Yeryüzündeki cennette festival var! SunSplash geliyor.

SunSplash, 22-28 Haziran tarihleri arasında izleyicilerine 7 gün boyunca müzik, büyüleyici bir lokasyon, el değmemiş özel bir plaj, yoga ve çeşitli atölyeler, çocuk aktivite alanı KidSplash, kamping alanı, gurme yiyecek içecek standları, Bazaar alanı veve fazlasını sunuyor.

Festivalde Bu Yıl: Andrew Ashong, Sadar Bahar ve Gilles Peterson!
Oldukça renkli müzikal bir atlastan beslenen SunSplash, farklı müzik türlerini yine aynı sahnede bir araya getiriyor. Aspat Koyu’nun yıldızları haziran ayında kuşkusuz sadece gökyüzündekiler değil. Bu yıl Andrew Ashong, Sadar Bahar, Romare, Daudi Matsiko ve ismi artık festivalle birlikte anılan Gilles Peterson, SunSplash’e konuk oluyor.

İşte SunSplash programında yer alacak isimler:
– Hipnotize edici, yüzü geleceğe dönük soul ve R&B ritimlerinin yaratıcısı Andrew Ashong
– Festivalde ilk kez performans sergileyecek olan Chicago’lu disco efsanesi Sadar Bahar
– Elektronik müzik dünyasında son dönemin en etkileyici isimlerinden biri olan Romare
– Ve elbette SunSplash festivaliyle özdeşleşen performansıyla efsanevi Gilles Peterson

Ayrıca Earl Gateshead, Lefto, Kyodai, Rainer Trueby, Phil Asher, Love Vinyl’s Stuart Patterson and Mighty Zaf ve Boiler Room’un küratörleri arasında yer alan Thris Tian da bu yıl SunSplash’te olacak.

SunSplash Artık Bodrum’da: Aspat Koyu
Bu görkemli özel koy, geçtiğimiz yıldan beri butik bir festivalin ruhuna uygun olarak doğayla tamamen bütünleşebileceğiniz dinamik bir festival mekanına dönüştürülüyor. SunSplash katılımcıları, palmiye ağaçlarının gölgesinde, egzotik bir atmosferde gün boyunca sahilde türlerinin en iyi müzikleri ile yorgunluklarını atarken, atölye çalışmalarında yeni keşiflere yelken açacaklar. Sabah yogası, bootcamp, dans anatomi, poi, çiğ beslenme bu seneki atölyelerden sadece birkaçı… Gündüz geceye dönüştüğünce Riverside Club ve Octopus Stage’de yer alacak konser ve Club Session’lar sabahın ilk saatlerine kadar devam edecek.

petrino

Benzer yazılar