Spaceland Festival 2016 Motto Arena Çilekli Stadı

Spaceland Festival 2016 Motto Arena Çilekli Stadı

Spaceland Festival 2016 Motto Arena Çilekli Stadı

Spaceland Festival, 28 Mayıs’ta Motto Arena – Çilekli Stadı’nda gerçekleşecek.

Eva Simons
Policeman ve Bludfire şarkılarıyla dünya listelerinde fırtınalar kopartan, canlı şovu ve muhteşem dansçıları ile yaptığı Pop R&B ve Elektronik müzik tarzını harmanlayan Eva Simon 28 Mayıs Cumartesi günü Spaceland Festivalini ve Motto Arena-Çilekli Stadı sahnesini renklendirmeye hazırlanıyor!

Tony Junior
Dünya devleriyle defalarca aynı sahneyi paylaşan,Spinnin’ Records gibi elektronik müzik piyasasının en büyük plak şirketlerinin yayınladığı “Get Down”  “Immortal” gibi parçalarla adından sıkça söz ettiren, tarzı, sahne şovu ve enerjisiyle herkesi  kendine hayran bırakan Hollandalı genç  yetenek Tony Junior 28 Mayıs Cumartesi günü Motto Arena -Çilekli Stadında olacak!

Mari Ferrari
Spaceland Festival’in uzay dolu konseptine güzelliği ve hafızalardan unutulmayan şovlarıyla Mari Ferrari, 28 Mayıs’ta güzelliği ve sürprizleri ile elektronik müzik adına mükemmel anlar yaşatmaya geliyor!

Kaan Gökman
Türkiye’nin en önemli prodüktör ve aranjörlerinden EDM tarzının önde gelen ismi Kaan Gökman 28 Mayıs Cumartesi günü Spaceland Festivali coşturmaya hazırlanıyor!

Yağız İnce
Motto Space ailesinin değerli üyesi, prodüksiyon dehası genç yetenek Yağız İnce 28 Mayıs Cumartesi günü Spaceland Festival’e yaptığı yeni şarkılarla enerji dolu olarak geliyor!

Cem Seçkin
Türkiye’nin EDM alanında yükselişteki isimlerinden genç ve yetenekli Cem Seçkin 28 Mayıs Cumartesi günü Spaceland Festival’de!

petrino

Benzer yazılar