Snoop Dogg – AKA DJ Snoopadelic Hangout Beach Club İzmir

Snoop Dogg – AKA DJ Snoopadelic Hangout Beach Club İzmir

Snoop Dogg – AKA DJ Snoopadelic Hangout Beach Club İzmir

En büyük rap yıldızlarından biri olan Snoop Dogg – AKA DJ Snoopadelic, Türkiye’de ilk kez, 1 Ağustos’ta İzmir Çeşme’de Hangout Alaçatı sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor.

Snoop Dogg Çeşme’yi sallayacak!
Long Beach California’lı sanatçı, ilk albümü Doggystyle’dan günümüze, dünya müzik piyasasının en büyükleriyle yaptığı albüm ve single çalışmalarıyla satış rekorları kırdı. Sanatçı, bu sene 14. stüdyo albümü Bush ile tekrar müzik listelerini alt üst etmeye hazırlanıyor. Sanatçının Çeşme Hangout Alaçatı’da sahne alacağını duyurması ve Galatasaray forması üzerine kendi fotoğrafını montaj yapması ile çok kısa sürede sosyal medyada büyük yankı oluşturdu.

Snoop Doggy Dogg AKA DJ Snoopadelic!
Grammy adaylığı bulunan, Dr. Dre ve 2pac gibi efsanelerle birlikte batı yakası gangsta rap kültürünün en önemli temsilcilerinden olan sanatçı, farklı projelerle hayranlarını etkilemeye devam ediyor. 2013 yılında rastafaryan kültüründen etkilenerek, reggea tarzında Snoop Lion olarak karşımıza çıkmasıyla bir sonraki hareketi merakla beklenmekteydi.

Şimdi DJ Snoopadelic olarak, Las Vegas TAO Club’ın ilk hip-hop resident DJ’i ünvanıyla farklı tarzlardaki müzikleri hayranlarıyla bir araya getirerek tekrar dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Uzun yıllardır Türkiye’ye geleceği yönünde haberlerin basında yer almasına rağmen, Sin Artist Management farkıyla ilk defa Çeşme Hangout Alaçatı’da sahne alacak büyük rap efsanesinin dj setini dinleme fırsatını kaçırmayın.

Snoop Dogg-2015-izmir

petrino

Benzer yazılar