Selami Şahin ve Öykü Gürman’la Gazino Geceleri

Selami Şahin ve Öykü Gürman’la Gazino Geceleri

70’lerin romantik naifliği KüçükÇiftlik Park Gazino Geceleri’yle yeniden hayat bulacak! 7 Şubat’ta gerçekleşecek Gazino Geceleri’nde Selami Şahin ve Öykü Gürman’ın yanı sıra Anason Orkestrası sahne alacak!

KüçükÇiftlik Park, unutanlara nostaljik geçmişi fısıldayacak!

KüçükÇiftlik Park’ın zaman makinesi niteliğindeki özel projesi Gazino Geceleri yeniden başlıyor! Geleneği, adabı ve özel menüsüyle 30 yıl öncenin eğlencesini yaşatacak gazinoda Selami Şahin, Öykü Gürman ve Anason Orkestrası dinleyenleri geçmişe götürecek.

Geçtiğimiz yıl gazino konseptiyle İstanbul eğlence hayatına yeni bir soluk getiren KüçükÇiftlik Park Yeniden Gazino Geceleri bu yıl da devam ediyor. 7 Şubat Cumartesi akşamı KüçükÇiftlik Park’ta kapalı alanda kurulacak gazino Çağan Irmak’ın son filmi Unutursam Fısılda’da yer alan nostaljik gazinonun aynısı olacak. 70’li yılları canlandırmak için replikası filmde kullanılan Küçükçiftlik Gazinosu’nun orijinal sahnesi 7 Şubat gecesi alanda olacak!

50 yıllık sanat hayatıyla birbirinden özel eserlere imza atan Selami Şahin ve “Kınıfır Bed Renk Olur” türküsüyle YouTube’da üç milyon izlenme oranına ulaşan Öykü Gürman ve eski 45’liklerden oluşan repertuvarı ile Anason Orkestrası, 70’li yılların efsanevi Küçükçiftlik Gazinosu’nun orijinal sahnesinde şarkılarını söyleyecek.

Kral TV ve Kral FM medya sponsorluğunda gerçekleşecek bu özel gecede yerinizi almak için acele edin!

petrino

Benzer yazılar