Sabancı Üniversitesi Offtown Festival 2015

Sabancı Üniversitesi Offtown Festival 2015

Sabancı Üniversitesi Offtown Festival 2015 

Gerçek hayattan kopmaya, yeni bir dünyayı girmeye hazır mısınız? Geleneksel bahar şenliği konseptine meydan okuyan “Offtown Festival”, Sabancı Üniversitesi kampüsünde 16 Mayıs tarihinde gerçekleşecek.

Program
15:00-16:00: Ege Yağız
16:30-17:30: Yok Öyle Kararlı Şeyler
18:00-19:30: Sattas
20:30-21:45: Aylin Aslım
22:00-23:30: Levent Yüksel
23:45-01:15: Kakkmaddafakka
01:45-03:00: Milk & Sugar

“Offtown Festival”, altı farklı “town”dan oluşacak ve katılımcılarına keşfedecek birçok aktivite ve alan sunacak. Peki nedir bu “town”lar? Kendine özel aktiviteleriyle bambaşka atmosfere sahip olan alanlar bunlar… Oyunların oynandığı “Town of Games”, sosyal ve kültürel etkinlikleri ile “Town of Selfdom”, meydan okumayı sevenler için “Town of Sports”, gün boyu müzik dinlemek ve keyif yapmak isteyenler için “Town of Music”, farklı tatlarla buluşacağınız “Food Court” ve festivalin kilit noktası – özel sanatçıların yer aldığı ve partilerin düzenlendiği “Garden Stage” ve “The Great Hall”…

Garden Stage gündüz sahnesinde Onstage birincisi Ege Yağız, Yok Öyle Kararlı Şeyler ve Sattas sizlerle olacak. Ardından akşam Great Hall ana sahnede gerçekleşecek olan konserlerde Aylin Aslım, Levent Yüksel, Norveçli bir grup olan, Türkiye’ye ilk defa gelecek Kakkmaddafaka ve DJ’ler Milk and Sugar ile geceyi noktalandıracaksınız.

Sabancı Üniversitesi’nin kocaman kampüsüne yayılmış bu festivalde yapacak bir şeyler bulamamak neredeyse imkansız olacak. Amatör grupların müzik performanslarından dansçıların gösterilerine, paintball’dan interaktif oyunlara, her şeyi görmek ve denemek için vakit yeterli olmayabilir bile!

Sabancı Üniversitesi servis ulaşım saatleri için tıklayın.

– Sabah 09:00’da Taksim’den kalkan shuttle, 20 dakika sonra 4. Levent Büyükdere Caddesi Sapphire AVM girişinin 250-300 metre önündeki 4. Levent otobüs durağından yolcu almaktadır. Diğer saatlerde Taksim’den kalkan shuttle’lar 4 Levent’e uğramaz – Kampüsden Taksim’e giden tüm shuttlelar direk Taksim’e gider.

– Sabah 10:30’da Kadıköy’den kalkan shuttle, 10:50 de Carrefour’a uğrar. Diğer saatlerde Kadıköy’den kalkan shuttle’lar Carrefour’a uğramaz – Kampüsden Kadıköy’e giden tüm shuttle’lar Carrefour’a girmez. Carrefour dışındaki otobüs durağı önünde bırakır.

petrino

Benzer yazılar