Sabancı Baharı 2015 gençlerin oylarıyla belirlenecek

Sabancı Baharı 2015 gençlerin oylarıyla belirlenecek

Sabancı Baharı 2015 gençlerin oylarıyla belirlenecek

Sabancı Holding, bu sene beşinci kez düzenleyeceği Sabancı Baharı’yla üniversiteli gençlerle buluşmaya hazırlanıyor. Üniversitelerde düzenlenen birçok festivalden farklı olarak, öğrencilere kampüslerinde görmek istedikleri festivali sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden tasarlama imkanı sunan Sabancı Holding, gençlerin oylarıyla belirlenecek festivali, Mayıs ayında Sabancı Baharı’yla kampüslere taşıyacak.

“Eğlenceyi Kendi Tarzında Yaşa” sloganıyla başlatılan ve iki hafta sürecek olan oylamada gençler, facebook.com/sabanciholding adresine tıklayarak, atölyelerden oyunlara kadar Sabancı Baharı kapsamında kampüslerinde görmek istedikleri etkinlikleri kendileri belirleyecekler.

Amatör müzik grupları yıldız olmak için yarışacak
Kültür – sanatla eğlencenin bir araya geldiği Sabancı Baharı’nda bu sene de, genç ve amatör müzik grupları profesyonel bir deneyim yaşama şansını yakalayacak.  Sabancı Baharı 2015 sanatçısının alt grubu olarak sahne almak için facebook.com/sabanciholding sayfasına videolarını yükleyen amatör müzik grupları arasından kazananı da yine oylamaya katılan gençler belirleyecek.

sabanci-bahari-oylama-2015-kapak

petrino

Benzer yazılar