Rock’n Coke 2015’in Tarihi Belli Oldu [Duyum]

Rock’n Coke 2015’in Tarihi Belli Oldu [Duyum]

Rock’n Coke 2015’in Tarihi Belli Oldu (Kesin ve resmi açıklama değildir)

2007 yılına kadar her sene yapılan, o zamandan sonra da 2 senede bir düzenlenmeye başlayan Rock’n Coke müzik festivali, son olarak 2013 yılında Hezarfen’de düzenlenmişti. 2014 senesini pas geçen festival, 2015 yılı için tekrardan düzenlenmeye hazırlanıyor.

Bugüne kadar hakkında resmi bir açıklama gelmeyen, dolayısıyla da gerçekleşip gerçekleşmeyeceği bilinmeyen Rock’n Coke 2015 için ilk bilgi bir yabancı web sitesinden geldi. MyDestination isimli site, İstanbul’da gerçekleştirilecek etkinlikler listesinde Rock’n Coke 2015’e yer verdi.

Sitedeki bilgilere göre Rock’n Coke 2015, 17-19 Temmuz 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Festivalin mekanı ise her zaman olduğu gibi yine Hezarfen Havaalanı.

Normalde Eylül ayının ilk hafta sonunda yapılan, sadece bir kez mekan değiştirip İstanbul Park’da yapıldığı sene Temmuz’da yapılan, fakat sonra tekrar Eylül’e geçen festival eğer burada yazan tarihlerdeki gibi Temmuz ayında yapılırsa festival tarihinde ikinci kez, Hezarfen’de ise ilk kez Temmuz’da gerçekleşmiş olacak.

Gelişmeler ve program için BaharFestivalleri.com adresini takip etmeye devam edin.

 

petrino

Benzer yazılar