Rock Off 2017

Rock Off 2017

Rock Off 2017

Rock Off 2017 Yerli Detayları için Tıklayın

Bu sene 4. sü gerçekleştirilecek olan Monster Energy Presents: Rock Off 2017, 29 Temmuz 2017 tarihinde Uniq Açıkhava Sahnesi’nde olacak!

Festivalde bu sene, Türkiye’de geniş bir hayran kitlesine sahip olan ve Türkiye’de ilk defa viking sahnesi ile konser verecek olan AMON AMARTH yer alacak.

Diğer gruplar en kısa zamanda açıklanacaktır!

Daha önce Megadeth, HIM, Amon Amarth, Stratovarius, Gojira, Korn, Apocalyptica, Behemoth, Annihilator, Haggard, Jorn Lande, Dark Tranquillity, My Dying Bride, Korpiklaani, Turisas, Dragonforce, Sabaton, Unleashed, Children of Bodom, You May Kiss The Bride, Milk Hunter, Murder King, Ayşe Saran, Pitch Black Process, Mekanik gibi birçok yerli ve yabancı rock/metal grubunu ağırlayan Rock Off, bu sene yine en çok sevilen grupları ağırlayacak.

Herkesi yılın en büyük metal festivaline bekliyoruz!

Sahne Önü – 165.00 TL
Normal – 110.00 TL

2017 festival, 2017 gençlik festivali, konser, etkinlik, yaz partisi, dj parti, üniversite festivali, üniversite şenliği, konser, parti, biletix, ne zaman, kaç para, kaç para, etkinlik, event, baharfestivalleri, fest, şenlik, 2017 etkinlikleri, rock off ne zaman, rock off nerede, rock off biletleri, rock off program, rock off line up, rock off istanbul, istanbul rock konser, istanbul rock konserleri, uniq istanbul nerede, uniq istanbul ulaşım, uniq istanbul rock off, uniq rock, rock konser bilet satış, ön bilet, sahne önü, 2017 programı, biletix, bilet satın al

petrino

Benzer yazılar