Rihanna İstanbul’a geliyor! [Duyum]

Rihanna İstanbul’a geliyor! [Duyum]

Rihanna İstanbul’a geliyor!

2013 turnesi kapsamında ülkemizde konser veren Rihanna, şimdiden 2015 turne program rotasını çizmeye başladı. Bu turnesinde güzel yıldız İstanbul’u es geçmeyerek tekrar ülkemizde konser verecek.

Rihanna bir kez daha Tükiye’ye gelmeye hazırlanıyor!
Ülkemizde ilk konserini 2013 yılında Diamond World Tour kapsamında vermişti. İstanbul’u dinliyicilerinin çoşkusunu seven güzel yıldız seneye gerçekleşecek konseri için özellikle İstanbul’u da eklediği haberleri dedikodular arasında dedikodu mu gerçek bilinmez ama RihannaNavy’ler şimdiden kensinizi Rihanna rüzgarına hazırlayın. Rihanna, gecelecek Temmuz ayında İstanbul’da olması planlanıyor.

rihanna-istanbul-konser-2013

Rihanna, “Diamonds” adlı dünya turnesi kapsamında Haziran 2013’te Beşiktaş İnönü Stadyumu’nda sahne aldı.

Rihanna koltuğunun altında birçok meziyeti bir adada taşıyor. Ünlü söz yazarı ve besteci, kültür elçisi, video yönetmeni, moda ikonu şimdilerin moda tasarımcısı Barbados doğumlu güzel yıldız R&B ve pop şarkıcıları ile dünyada 1 numaradan düşmüyor. Ünlü prodöktör ve şarkıcı Jay-Z’nin Evan Rogers tarafından keşfedilmesini sağlaması ile müzik kariyeri başalayan star, annesi ile birlik Amerika’ya yerleşmesi ile müzikal adımlarını atmaya başladı.
2005 yılında ilk albümü olan Music of the Sun’ı çıkaran sanatçı. Albümün çıkış parçası olan “Pon de Replay” ile Billboard Hot 100 listesine 2 numaradan giriş yapmış ve büyük başarılar elde etmişti. 2006 yılına gelindiğinde ise A Girl Like Me adını verdiği ikinci stüdyo albümünü çıkardı. Bu albüm sayesinde birçok ödül aldı. Ve müzik listalarinin 1 numarasına kadar yükseldi.

Bir sonraki yıl çıkarttığı Good Girl Gone Bad (İyi Kız Kötüye Gidiyor) albümünde imaj ve tarzını değiştirerek muhteşem bir çıkış yapan Rihanna, kendinden her yerde söz ettirmeyi başardı. Albümün tanıtımı için “Good Girl Gone Bad Tour” adını verdiği ikinci Dünya turunu düzenledi.
Bu albümde birçok hit çıkaran sanatçı; Umbrella, Shut Up and Drive, Don’t Stop the Music, Take a Bow ve Disturbia önemli şarkıları dillerden dile yayıldı. Bunlardan “Umbrella” şarkısı ile Grammy Öülü kazanmayı hak eden Rihanna, Entertainment Weekly tarafından da ‘2008’in Divası’ seçildi. Top 50 Digital Songs listesinde en çok satan ve en çok şarkısı olan isim olarakta rekoru bulunan Rihanna’nın sesi 3 oktavdır.

petrino

Benzer yazılar