Ricky Martin İstanbul Konseri 2015 [Duyum]

Ricky Martin İstanbul Konseri 2015 [Duyum]

Ricky Martin İstanbul Konseri 2015

Grammy ve Latin Grammy ödülleri başta olmak üzere birçok ödüle layık görülen dünyaca ünlü Porto Rikolu şarkıcı Ricky Martin yaz aylarında yeni albümünün turnesi kapsamında Türkiye’de konser verecek.

Ricky Martin, şimdiye dek hazırladığı en kişisel çalışma olduğu söylediği 10. stüdyo albümüyle bir kez daha sevenlerinin karşısına geçmeye hazırlanıyor. Türkiye ’de 10 Şubat’ta yayımlanacak ’A Quien Quiera Escuchar – Turkish Edition’ albümünde yer alan ‘Adios’ şarkısında Ricky Martin, ‘Güm Güm’ şarkısıyla listelerin zirvesine yerleşen, son günlerin popüler ismi Ayşe Hatun Önal ile bir araya geliyor! Şarkının Ayşe Hatun Önal’ın seslendirdiği Türkçe sözleri, ülkemiz dans müzik dünyasının başarılı isimlerinden Ramadan’ın imzasını taşıyor! 20.02.2015 gecesi Beyaz Show’a çıkan Ayşe Hatun Önal düet haberini doğrularken ünlü şarkıcı Ricky Martin’in de Türkiye’ye gelerek konser vereceği haberini duyurdu.

1998 yılında yine “Ahmet San Organizasyonu” ile Türk dinleyicisine 4 dev konser veren Ricky Martin, sonrasında 2011 yılı içerisinde önce Turkcell Kuruçeşme Arena ve sonrasında Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘50. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında 2 konser daha vermişti.

Ricky Martin 2015 Türkiye konseri ile ilgili detaylar çok yakında BaharFestivalleri.com’da

ayse-hatun-onal-ricky-martin-duet-2015

petrino

Benzer yazılar