RadyoFEST 2015 Başlıyor

RadyoFEST 2015 Başlıyor

RadyoFEST 2015 Başlıyor

TÜM ULUSAL RADYOLAR, AYNI ANDA, AYNI YERDEN SEVİLEN SANATÇILARLA CANLI YAYINDA…
URYAD (Ulusal Radyo Yayıncıları Derneği) tarafından organize edilen RADYO FESTİVALİ 2015 4-8 Mayıs tarihleri arasında Ortaköy Meydanında gerçekleşecek. Katılımcı tüm radyolar aynı anda, aynı yerden, sevilen birçok sürpriz sanatçının da katılımıyla gerçekleştirecekleri canlı yayınlara dinleyicilerini de davet ediyorlar.
Radyonun gücünü ve etkisini bilen bilmeyen herkese anlatmak adına Türkiye’de ilk kez bu boyutta bir etkinlik organize eden URYAD, aynı zamanda festival boyunca hem üniversite konferansları hem de Ortaköy Meydanı’ndan yapılacak showlarla radyo dinleyicilerinin keyifli anları radyocularla birlikte paylaşmalarını hedeflemektedir.
4-5 Mayıs tarihlerinde önemli üniversitelerin iletişim fakültelerinde sevilen radyocular öğrencilerle buluşarak, “Türkiye’ de Radyocu Olmak” üzerine sohbet edecekler.
6-7 Mayıs 12.00-14.00 / 8 Mayıs 14.00-16.00 saatlerinde ise Ortaköy Meydanı’nda kurulacak ana sahnede Türkiye’nin en sevilen radyocuları sürpriz sanatçı konukları ile aynı anda canlı yayınlar gerçekleştireceklerdir.
“Radyo Fest 2015” Beşiktaş Belediyesi’nin Katkılarıyla, URYAD Ulusal Radyolar Derneği Tarafından düzenlenmektedir.
KATILIMCI RADYOLAR
Alem FM
Baba Radyo
Best FM
Capital Radio
İstanbul FM
Joy FM
Joy TURK
Kanaltürk Radyo
Kral FM
Kral POP Radyo
Metro FM
NTV Radyo
Radio Slow Time
Radyo 7
Radyo Müzik
Radyo Spor
Radyo Trafik
Radyo Viva
Show Radyo
Süper FM
Virgin Radio

petrino

Benzer yazılar