Pozitif Live’dan yepyeni bir festival: Cappadox Festival

Pozitif Live’dan yepyeni bir festival: Cappadox Festival

Pozitif Live’dan yepyeni bir festival: Cappadox Festival

Tüm Duyulara Hitap Eden Yeni Bir Festival Doğuyor: CAPPADOX

Cappadox, sıradışı bir festival deneyimi yaşamak isteyenleri, 16-18 Mayıs tarihleri arasında Kapadokya’ya davet ediyor.

Kapadokya’yı küresel bir festival destinasyonuna dönüştürmeyi amaçlayan Cappadox Festivali’nin ilki 16-18 Mayıs 2015 tarihleri arasında Uçhisar ve etrafında gerçekleştirilecek. Pozitif Live tarafından, Argos Kültür Sanat işbirliğiyle tasarlanan Cappadox; çağdaş müzik, sanat, tasarım, spor ve gastronomi etkinliklerini bir arada sunarak tüm duyulara hitap edecek.
Dünyada benzeri sayılı olan sıra dışı bir festival deneyimi vaat eden Cappadox ile ilgili ayrıntılara ve festival programına cappadoxfestival.com üzerinden ulaşabilirsiniz.
Cappadox’ta, Kapadokya’nın kültürel mirası ve sıradışı coğrafyasından aldığımız ilhamla yaratıcılığın sınırları yeniden belirlenecek. Eskiyle yeni, doğayla teknoloji, sesle görüntü, tatla doku, zihinle beden ve geçmiş ve gelecek arasında geçen sıradışı deneyimler katılımcıları bekliyor:

• MÜZİK: Zamana, mekana ve tek bir türe sınırlı kalmayan uluslararası sanatçıların canlı performansları, partiler ve güneş enerjisiyle çalışan livestreaming performans yayınları
• GASTRONOMİ: Bölgenin gastronomik mirasının geleneksel ve güncel yorumlarını yaşatan etkinlik ve tadımlar
• AÇIKHAVA: Antik güzergahların çağdaş ses ve görsellerle birleştiği açıkhava aktiviteleri,
• ZİHİN&BEDEN: Gün doğuşu ve gün batımı sırasında toplu meditasyon, nefes egzersizleri ve yoga seansları,
• GÖRSEL SANATLAR: Sanatın farklı dallarının bir araya geldiği enstalasyonlar ve sergiler, interaktif projeksiyonlar, dış mekan heykelleri, zanaat ve tasarım atölye çalışmaları
Cappadox’a katılmak isteyenler, Cappadoxfestival.com üzerinden üye olarak kendi deneyim programlarını kendileri kurgulayacak. İçerikler, sanatçılar ve biletler çok yakında açıklanacak.

http://www.cappadoxfestival.com/
Facebook: https://www.facebook.com/CappadoxFestival?fref=ts
Instagram: http://instagram.com/cappadox
YouTube: www.youtube.com/cappadoxfestival

petrino

Benzer yazılar