Moda ve Müzik Festivali 2018

Moda ve Müzik Festivali 2018

Moda ve Müzik Festivali 2018

Moda ve Müzik Festivali – Ceylan Ertem – Seyyal Taner & Kurtalan Ekspres – Hey! Douglas

Türkiye’nin ilk dress-code’lu festivali olma özelliğine sahip Moda ve Müzik Festivali, modanın görsel gücüyle, müziğin işitsel gücünü aynı çatı altında buluşturuyor. 

Multiworks’ün düzenlediği Moda ve Müzik Festivali, ilk yılında “Vintage” temasıyla gerçekleşecek.  Her yıl farklı bir moda trendi ve bu trend ile bağlantılı müzik grupları festivalde yer alacak.

Atölyeler, söyleşiler, tasarımcılar, vintage butikler ve sevilen müzisyenlerle 13 Ekim Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek olan organizasyonda, geçmişin ruhunu günümüzde yaşamaya bekleniyorsunuz.

Ceylan Ertem
Özgün tarzı ve birbirinden farklı sound’lara sahip albümleriyle büyük kitlelere ulaşan Ceylan Ertem, türlere sığmayan retro-modern seçkisiyle Moda ve Müzik Festivali sahnesinde.

Seyyal Taner & Kurtalan Ekspres
Türkiye’nin ve müzik dünyasının sıra dışı divası Seyyal Taner ve efsane grup Kurtalan Ekspres, son 50 yılı kapsayan ve popüler şarkılarından oluşan setlist’leriyle vintage ruhunu sonuna kadar yaşatacak.

Hey! Douglas (Live)
70’lerin Türkçe şarkılarına yaptığı yaratıcı yorumlar ve görsel kimliğiyle büyük beğeni toplayan Hey! Douglas, live performansı ile kapanışı yapacak.

Kolektif İstanbul
Katılımcıların dans etmeye direnemeyeceği müziği ile sahnenin ikinci grubu olan Kolektif İstanbul, festival sahnesini enerjisiyle etkisi altına alacak.

Flapper Swing
Festivalin sahne açılışını yapacak olan grup, 1920 ve 30’ların caz standartları ve eğlenceli şarkılarıyla dönemin eşsiz atmosferini yaşatarak katılımcıları o yıllara götürecek.

1. Avantajlı Dönem Bilet Fiyatları: (24 Eylül’de fiyat artışı olacaktır.)
Ayakta – 60.00 TL
petrino

Benzer yazılar