Lukomorie Müzikali – TİM Show Center

Lukomorie Müzikali – TİM Show Center

Rus edebiyatının en çarpıcı masalları “Lukomorie Müzikali” ile 14-15 Şubat tarihlerinde ilk kez Türkiye’de!

Etkinlik Programı:
14 Şubat 2014 Cumartesi, 11:30
14 Şubat 2014 Cumartesi, 15:00
15 Şubat 2014 Pazar, 11:30
15 Şubat 2014 Pazar, 15:00

Sahnede inanılmaz macera ve harikalarla dolu oynanan muhteşem karakterlerin olduğu öğretici bir hikaye… Müzikal, Moskova hükümeti tarafından “Yılın Sosyal Projesi” ödülü aldı ve uygulanışı itibari ile Rusya’da bir ilk olup bu alanda Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi. Gösteri, İstanbul’da Rusya Başkonsolosluğu tarafından desteklenmektedir.

Rus edebiyatının kurucusu olarak kabul edilen Aleksandr Puşkin’e ait masalların en çarpıcı sunumu; ödüllü ve olağanüstü sahne efektlerine sahip müzikal aydınlık ve karanlık güçler ile birçok tanınmış masal kahramanları tarafından sunulmaktadır.

İzleyicilere etkileyecek, özel efektler büyüleyici performansınlar tehlikeli uçuşlar, en karmaşık video gösterileri ve anlık dönüşümler ile “Lukomorie Müzikali”, TİM Show Center’da sizleri bekliyor!

Etkinlik Türkçe altyazılı gerçekleşecektir.

http://www.biletix.com/etkinlik-grup/96065918/TURKIYE/tr
Лукоморье – это невероятно яркий, зрелищный и увлекательный мюзикл. Зрители от мала до велика по достоинству оценят представление с феерическими спецэффектами, опасными полётами, сложнейшими видеопроекциями и мгновенными превращениями.

Мюзикл «Лукоморье» Правительство города Москвы отметило наградой «Социальный проект года», а сам спектакль был официально внесен в Российскую Книгу рекордов Гиннеса, как первый в истории мюзикл с русским либретто.

Это невероятная фантазийная история, которая перенесёт вас в мир волшебства по мотивам старинных русских сказок и произведений Александра Сергеевича Пушкина, где представлены лучшие традиции народного творчества и русского фольклора.

Шоу проходит при поддержке Генерального Консульства РФ в Стамбуле.

With Turkish sustitles.

petrino

Benzer yazılar