Kylie Minogue İstanbul Konseri

Kylie Minogue İstanbul Konseri

BU ETKİNLİK ORGANİZATÖR TARAFINDAN İPTAL EDİLMİŞTİR

Kylie Minogue 16 Haziran 2015’de İstanbul’da

Kylie Minogue İstanbul Konseri – SATIŞA ÇIKTI

Neredeyse 30 yıldır zirveden inmeyen pop müziğinin kraliçesi Kylie Minogue, 16 Haziran akşamı ülkemizdeki hayranlarıyla buluşmak üzere Küçükçiftlik Park’ta.

2015 Yazının en büyük konserlerinden birisi olacak bu müthiş buluşmanın biletleri Biletix’te..

“Bir gün bir gökkuşağı gördüm ve hayatımda ilk kez bir gökkuşağının üzeri bomboştu. O zaman bazı değişiklikler yapmam gerektiğini anladım; büyük değişiklikler.”

İndirimli Dönem Bilet Fiyatları

Genel Giriş – 113 TL
Sahne Önü Giriş – 370 TL
Loca (8 kişilik) – 5.240 TL
Deluxe Lounge – 630 TL

Deluxe Lounge: Saat 20:00’dan itibaren Limitsiz alkolsüz – alkollü içecek ve snack ikramı / özel alan / sahne önüne geçiş imkanı /
Localar: Localar 8 kişiliktir. 1 şişe premium votka ve 1 şişe premium viski + sınırlı meyve suyu, su, enerji içeceği, çerez fiyata dahildir.

Detaylı Bilgi için: 0216 355 77 91 / 0533 396 00 96

– Etkinlik kapı açılışı 19:00 Konser başlangıç saati 21:00’dir
-İndirimli dönem bilet fiyatları kapasiteyle sınırlıdır ve belirlenen kapasite dolduğunda organizatör bilet fiyatlarında önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkına sahiptir.
-Etkinlik açıkhava konseridir ve her türlü hava koşulunda gerçekleşecektir.
-Organizatör bilet fiyatlarında ve konser saatlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
-Etkinlik alanına yiyecek ve içecekle giriş yapılamaz
-Etkinlik alanına profesyonel kamera alınmayacaktır.

**18 yaşından küçük katılımcılar deluxe lounge ve localara ancak ebeveyn refakatinde katılım gösterebilirler. Ebeveyn refakatinde olmayan 18 yaş altı katılımcılar deluxe lounge ve/veya loca biletine sahip olsalar dahi alana giremeyecekler ve bu durumda herhangi bir bilet iadesi yapılmayacaktır.

Kylie Minogue kimdir

Kylie Minogue kimdir, Kylie Minogue, 28 Mayıs 1968’de Avustralya, Melbourne’da doğdu. İrlanda ve Galler kökenlerine sahip bir ailenin üç çoçuğunun en büyüğüdür

11 yaşından itibaren Skyways, The Sullivans, The Henderson Kids gibi çeşitli TV dizilerinde Avustralya’da rol almıştır.

1986 yılında Avustralya’nın meşhur pembe dizisi ‘Neighbours‘da rol alarak dikkat çekmeye başladı. Kylie dizideki rolüyle dört Logie Ödülü kazanan ilk kişi olmayı başarır. Dizi aynı yıl İngiltere’de de yayınlanmaya başlar ve çok yüksek izlenme oranı elde eder.

Kylie Minogue Avusturalya Fitzroy Futbol Klübü hayır konserinde diğer dizi oyuncularıyla birlikte The Loco-Motion adlı şarkıyı seslendirir ve bunun sonucunda 1987’de Mushroom Records ile bir kaset anlaşması yapar, çıkardığı ilk single Locomotion yedi hafta boyunca Avusturalya müzi olur.

Sonraki şarkısı I Should Be So Lucky İngiltere ve Avusturalya’da bir numara olur. İlk albümü, İngiltere’de yılın en çok satan albümü olur, Avrupa, Asya başta olmak üzere yedi milyon satan albümden 6 başarılı single öne çıkar. A.B.D. ve Kanada’da çok fazla satış olmasa da The Loco-Motion’un yeni versiyonu Amerika’da üç numara olmayı başarır. 1988 yılında Kylie Minogue yoğun müzik kariyeri sebebiyle Neighbours adlı diziden ayrılır.

Kylie Minogue, ilk üç albümü boyunca, hem şarkı sözleri hem de görüntüsü adına şirin ve masum imajını sarsacak bir şey yapmadı ve insanlar onu “iyi kalpli komşu kızı” olarak tanıyıp sevdiler.

Ama 1990’lı yıllara geldiğinde Kylie kadınlığının farkına vardı ve eğer güzelliğini kullanırsa önünde daha açılacak pek çok kapının olduğu gerçeğini kavradı. Londra‘lı dans müzik şirketi DeConstruction’dan yayınladığı birbirinden farklı ama başarılı iki albüm, Kylie’nin farklı bir yönünü ortaya çıkardı; artık o Avrupa’da çok ünlü, tatlı pop şarkıları söyleyen şeker kız gitmiş, yerine bir kadın olarak gücünün ve ne istediğinin farkında olan seksi bir diva gelmişti.

2000 yılında Sydney Olimpiyatları açılışında seslendirdiği Abba klasiği, Dancing Queen adlı şarkının cover versiyonu ve On A Night Like This adlı yeni single’ı ile 2,1 milyar kişi tarafından izlenir ve ardından Kylie, On A Night Like This adlı tura çıkar ve şov biletleri Avusturalya’da rekor sayılacak bir şekilde çok fazla satar.

2002 yılının başları ise Kylie’nin kariyerinde dönüm noktası olan bir olaya tanıklık etti: son albümü “Fever”ın yayınlanmasına. Bu albümden çıkan ilk single “Can’t Get You Out of My Head“, deyim yerindeyse listelerde tozu dumana kattı ve dünya çapında çok büyük bir hit haline geldi. Kylie artık kariyerinin olgunluk çağını yaşıyordu ve hemen hemen herkes ona ya hayran ya da aşıktı (pop müziğin karliçesi Madonna bile bir ödül töreninde sahneye üzerinde ‘Kylie’ yazan bir bluzla çıkmıştı).

2005 yılında Kylie şimdiye kadar olan en pahalı turnesi Showgirl – The Greatest Hits Tour’a başlar ancak kısa bir süre sonra iptal olur çünkü Kylie’ye göğüs kanseri teşhisi konmuştur. Kylie’ye dünyanın her yerinden destek mesajları yağmaktadır Kylie 21 Mayıs 2005’te ameliyat olur ardından kemoterapiye başlar. Aralık 2005’te Showgirl tur kayıtlarından oluşturulan Over The Rainbow adlı single’ı çıkar. Tedavisi boyunca yazmış olduğu çocuk kitabı The Showgirl Princess piyasaya çıkar. Ekim 2006 yılında da Kylie Minogue, Darling adlı parfümünü çıkartır.

11 Kasım 2006’da 18 aylık bir gecikmeden sonra Kylie Showgirl, Homecoming Tour’una Sydney’deki canlı performansı ile turuna kaldığı yerden geri döner. Şov oldukça başarılı bulunur ertesi gece Kylie’ye Bono eşlik eder. Bir diğer gece de 1980’den beri ilk kez aynı sahneyi paylaştığı kardeşi Danni Minogue ile düet yapar. Yılbaşını ailesiyle geçirdikten sonra turuna dünya çapında devam eder.
Kylie Minogue, Londra’da yaşamaktadır.

Albümleri :
1988: Kylie
1989: Enjoy Yourself
1990: Rhythm of Love
1991: Let’s Get to It
1992: Greatest Hits
1994: Kylie Minogue
1997: Impossible Princess
2000: Light Years
2001: Fever
2003: Body Language
2004: Ultimate Kylie
2007: Showgirl Homecoming: Live
2007: X
2009: BoomBox
2010: Aphrodite

Filmleri :
1989 – The Delinquents
1994 – Street Fighter
1995 – Hayride to Hell
1996 – Misfit
1996 – Bio-Dome
2000 – Cut
2000 – ‘Sample People
2001 – Moulin Rouge
2006 – The Magic Roundab

Kylie Minogue İstanbul konseri ne zaman? Kylie Minogue İstanbul konseri nerede? Kylie Minogue istanbul konseri kaç para? Kylie Minogue İstanbul konseri. Kylie Minogue İstanbul’a geliyor.

Kylie Minogue İstanbul Konseri

petrino

Benzer yazılar