Kazantip Festivali 2015

Kazantip Festivali 2015

KAZANTİP FESTİVALİ

Kırım yazı’nın yüksek sezonunda Rus tarzı tekno partileri.Konuklarının moral depolaması için bir cennet, mükemmel bir plaj, sıcak bir ortam, uzun geceler ve sınırsız müzik! 250’nin üzerinde en iyi Rus ve Dünyaca ünlü uluslararası DJ’lerle 12 katlı dans merkezi! Unutulmaz gösterilerin olacağı bu mekan KAZANTİP!Kazantip şaşırtıcı, nefes kesici, baş döndürücü, dünyanın en büyük , en uzun Tatil , Spor ve Techno , Trance , House Muzik Festivali’nin gerçekleştiği saklı bir cennettir.

 

“KaZantip” festivali Kırım’dan Gürcistan’a taşınacak

Elektronik müzik festivali “KaZantip”, bu yaz Kırım’dan Gürcistan’a taşınacak. Ukrayna yönetimi, etkinliğin Gürcistan’ın tatil merkezi Anakliya’da düzenlenmesine onay verdi.

RIA Novosti haber ajansının verdiği habere göre Gürcistan Ulusal Turizm İdaresi Başkanı Georgiy Sigua, “Bu yıl Gürcistan’da iki çok önemli festival yapılacak. Bunlar, “Kırımfest” ve “KaZantip” festivalleridir. Elektronik müzik festivali “KaZantip”in Anakliya kentinde düzenleneceğine ilişkin Ukraynalı promosyon şirketleriyle anlaşmaya varıldı. Festivalin benzeri iki günlük “Kırımfest” ise Batum’da yapılacak” diye açıkladı.

60.000 metrekarelik alanı kaplayan Karadeniz’in sahilinde, Ukrayna’da Kırım yarımadası üzerinde bulunan ve dünyanın en büyük müzik festivallerinden birine ev sahipliği yapan Kazantip, Simferopol’ün özerkliğini ilan edip Rusya’ya bağlanmasından sonra Ukrayna yönetiminden çıkmıştı. Herkes dünyanın en çarpıcı elektronik müzik festivali olan Kazantip Festivalinin nerede yapılacağını merakla bekliyordu.

Gürcistan’ın Karadeniz kıyısında tatil yapan Ukraynalı turist sayısının bu yıl ikiye katlanabileceğini ifade eden Sigua, eskiden Kırım’da dinlenen turistleri Gürcistan’a çekmek niyetinde olduklarını belirtti.

Kazantip Festivali

petrino

Benzer yazılar