Karsu 7 Mart Zorlu Center PSM

Karsu 7 Mart Zorlu Center PSM

Karsu; caz, blues, soul, funk ve Türk müziğini harmanlayarak, kendi deyimiyle ‘Karsu Müziği ‘ yapıyor.

Çok küçük yaşlarda piyano çalmaya başlayan, Amsterdam doğumlu sanatçı Karsu, çok başarılı bir piyanist, güçlü bir vokal, besteci, söz yazarı ve aranjör… Dünyanın en önemli sahnelerinden New York, Carnegie Hall’da üç kez, North Sea Jazz Festivali’nde ise iki kez konser verdi ve ayakta alkışlandı. Karsu, caz, blues, soul, funk ve Türk müziğini harmanlayarak, kendi deyimiyle ‘Karsu Müziği’ yapıyor.

Avrupa’da ve dünyada sık sık konserler veren sanatçı, Türkiye’de de Ankara, İzmir ve İstanbul’da verdiği konserlerinin yanı sıra; İstanbul Caz, Alanya Caz, Ankara Caz, Ramazanda Caz, Akbank Caz festivallerinde de yer aldı ve Türkiye’de konserleri büyük ilgi gören isimlerden biri haline geldi. 2012’de Hollanda’da çıkan ve eleştirmenlerce oldukça beğenilen ilk stüdyo albümü ‘Confession’, geçtiğimiz yıl Türkiye’de de satışa sunuldu. Eylül 2015’de yayınlanacak yeni albümü ise dünya ile aynı anda Türkiye’de satışa sunulacak.

2013 yılında ikinci kez katıldığı North Sea Jazz Festivali’ndeki sahnesi, müzik yorumcuları tarafından ‘O konseri ben de izlemiştim’ dedirtecek kadar özel bir performans olarak değerlendirildi. Karsu, aynı zamanda barış elçisi de olduğu MasterPeace için ‘Raise Our Hands’ adlı bir barış şarkısı besteledi. Besteyi, 21 Eylül Dünya Barış Günü’nde Hollanda’nın ünlü orkestrası Metropol Orkestrası eşliğinde seslendirdi. Katıldığı festivallerde ayakta alkışlanan, dünya sahnelerinin yeni yıldız ismi Karsu, geçen yıl Zorlu’da verdiği iki kapalı gişe konserden sonra yeni albümünden şarkılara da yer vereceği çok özel konseri ile İstanbullu sanatseverlerle Zorlu’da buluşacak.
İndirimli Bilet Uygulaması:
1. 65 yaş üstü ve öğrenciler için “Karsu” etkinliğine özel %15 indirim uygulanacaktır.
2. İndirimli bilet uygulaması yalnızca Zorlu Performans Sanatları Merkezi gişelerinde geçerlidir. Sınırlı sayıda bilet tüm kategoriler için geçerli olacaktır.
3. Gişede öğrenci kartı ve kimlik gösterilmesi zorunludur ve bir kişi 1 adet indirimli bilet satın alabilir.
4. İndirimli bilet uygulaması yalnızca Zorlu Performans Sanatları Merkezi tarafından düzenlenen etkinlikler için geçerli olup, “Misafir Etkinlikler” kategorisindeki etkinliklerde geçerli değildir.
5. Zorlu Performans Sanatları Merkezi, indirimli bilet satın alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu etkinlik 7 yaş ve üstü çocuklar için uygundur ve bilete tabidirler.
*7 yaş altındaki çocuklar etkinliğe kabul edilmeyecektir.
* Akbank kredi kartlarına özel 3 taksit fırsatı mevcuttur.

Karsu 7 Mart Zorlu Center PSM

petrino

Benzer yazılar