Kansersiz Yaşam Derneği Yeni Yıl Partisi Shangri-la Bosphorus

Kansersiz Yaşam Derneği Yeni Yıl Partisi Shangri-la Bosphorus

Kansersiz Yaşam Derneği Yeni Yıl Partisi Shangri-la Bosphorus

Yeni yılın tüm iyi dileklerini gerçekleştirmeye 1 ay önceden başlamak istiyoruz. Shangri-La Bosphorus’ta 1-2 Aralık 2016 tarihlerinde, Fikir Silosu’nun ev sahipliğinde, Kral POP ‘un medya sponsorluğunda, FORS MEDYA’nın outdoor tanıtım desteği ile “Kansersiz Yaşam Derneği” yararına düzenlenecek Yeni Yıl Şenliği’nde bir araya geliyoruz.

Tam bir alışveriş, farkındalık ve iyilik çılgınlığı yaşanacak yeni yıl şenliğinde, katılan tüm konuklar dolu dolu 2 gün yasayacak. Şenlikte, tanınmış büyük markaların standları katılımcıları bekliyor olacak. Katılımcılar keyif içinde alışverişlerini yaparken diğer taraftan da sürpriz organizasyonlar ile eğlenceli zaman geçirecek.

Dernek iyi niyet elçisi ünlü sanatçı BARIŞ ARDUÇ’un da katılacağı etkinlikte; KAYD GENÇ Eş Başkanları Mert Vidinli ve Melis Özer de, kendi komiteleri ile sürpriz etkinliklere imza atacak.Yeni yıl her zaman umutlarla gelir. Daha iyi bir yaşam, daha çok sevgi, daha çok hoşgörü ve anlayış… Ve en önemlisi sağlık. Kansersiz bir yaşama destek vermek isteyen herkesi bekliyoruz.

Sanatçı Mustafa Ceceli ve kardeşi Sinan Ceceli ünlü sanatçı dostlarını keyifli bir DJ-Cover partide ağırlıyor. Sinan Ceceli DJ Parti’de ünlü isimler sahne alıyor.
Bengü, Burcu Güneş, Ece Seçkin, Emre Altuğ, İrem Derı̇cı̇, İpek Açar, Meyra, Mustafa Cecelı̇, Murat Dalkılıç, Oğuzhan Koç, Ravı̇  İncı̇göz, Reyhan Karaca Kansersiz Yaşam Derneği için sahnede sevenleri ile buluşacak.

shangri-la-bosphorus-istanbul

Podyumda Kadın Kanserlerine Dur Diyoruz!

Cemiyet, podyum ve iş dünyasının ünlü yüzleri “Kadın Kanserlerinde Farkındalık” için podyuma çıkıyor. Aralarında Işıl Reçber, Ayşe Kucuroğlu, Aylin Yılmaz, Zeynep Ilıcalı, Burcu Erçil, Hande Acar, Sinem Ceceli, Pınar Altuğ, Ayşe Tolga, Figen Kıral, Nuran Erçil, Meral Kosif’in bulunduğu cemiyet ve iş dünyasının önemli isimleri birbirinden renkli kıyafetlerle umut ışığı olacaklar.

Yeni  Yıl Hayallerim” Defilesi İle Çocuk Kanserlerine Dikkat Çekiyoruz.

Tüm dünyanın ve ülkemizin kanayan yarası olan çocuk kanserleri için çocuklarımızı podyuma rengarenk bir defileye davet ediyoruz. Defilede Şişli Etfal Çocuk Onkoloji servisinde yatan ve hayalleri podyumda olmak olan minik meleklerimizin de dileklerini yerine getirmiş olacağız.

“Mehmet’in Gezegeni” Bu Kez Genç Sanatçı Arkadaşları ile “Kansersiz Yaşam” İçin Umut Dağıtıyor.

Kral POP’un medya sponsorluğunda gerçekleşecek Yeni Yıl Şenliği’nde bir ekol haline gelen Kral Grubu Genel Koordinatörü Mehmet Akbay; haftaiçi her gün canlı yayınlanan ve Kral FM’in artık bir radyo klasiği haline gelen “MEHMET’İN GEZEGENİ” programını bu kez Shangri-La Bosphorus Otel’de kansersiz yaşama umut olmak için, genç sanatçı dostlarını ağırlayarak gerçekleştirecek.

Futbol Dünyasının Ünlü Yüzleri Hayatlarındaki  “En Anlamı Gol” u Atıyor.

Fenerbahçeli ünlü futbolcu Mehmet Topal’ın güzel ve güzel olduğu kadar yardımsever eşi Selda Topal bu kez, Kansersiz Yaşam Derneği’ne yardım etmek için kolları sıvadı. Yeni Yıl Şenliğinde çocuk kanserlerine dikkat çekmek için ünlü futbolcular da “EN ANLAMLI GOL” sloganı ile bir araya geliyor, “çocukluk çağı kanserleri” için kaleye penaltı vuruşu yapıp, birer formalarını Kansersiz Yaşam Derneği yararına bağışlayacaklar.

Şenlik Programı

1 ARALIK PERŞEMBE

SİNAN CECELİ’nin Yeni Yıl DJ Partisi
Saat: 17.00 / 18.00

EN ANLAMLI GOL
2 ARALIK CUMA

“Kadın Kanserlerinde Farkındalık Defilesi”
Saat: 14.00 / 15.45

“Yeni Yıl Hayallerim Defilesi”
Saat: 16.00 / 16.45

“Mehmet’in Gezegeni”
Saat: 19.00 / 20.00
Kral Pop Medya Sponsorluğunda

petrino

Benzer yazılar