İstanbul İkinci El Fest 2018

İstanbul İkinci El Fest 2018

İstanbul İkinci El Fest 2018

İstanbul İkinci El Festivali başlıyor.

Garaj Organizasyon İstanbul tarafından düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen İstanbul İkinci El Festivali, “Atma Değerlendir, Tüketimi Azalt, Mutlu Ol!’’ mottosuyla TV360 ve Alem FM Medya sponsorluğunda Lifepark’da 15-16 Eylül 2018 tarihinde İstanbullular ile buluşuyor. Festivalde tasarımcılar, antikacılar, ikinci el ürünlerini satan aileler ve dernekler iki gün boyunca satış için yer alacak ve ziyaretçiler, gün boyu ihtiyacı olan ürünleri daha uygun fiyata alma imkanı yakalayarak, ailesiyle birlikte keyifli iki gün geçirme imkanı bulacaklar.

Çocuk Kitapları yazarı ve Psikolog Şule Köse ile söyleşi
Evrim Nikbay ile Zumba Show
Alo Sirtaki Ekibi Sirtaki Gösterisi
Ses Titreşimi- Workshop
Reform Akademi- Pilates Workshop
Beslenme Koçları ile söyleşi
Ebru Tarhun ile Renk Analizi- Workshop

Festivalde çocuklu aileler de unutulmayarak; şişme oyuncak parkuru ve her yaştan çocuğa eğlence sunacak olan oyun alanıyla ziyaretçilere hem güvenli, hem de eğlenceli bir ortam sunuluyor.

Gündüz aktiviteleri ile hem ekonomik alışveriş hem de eğlenceli bir ortam sunan festivalde saat 19:00 itibari ile birbirinden güzel konserler yer alıyor.

Konserler
Geleneksel şarkıları kendine has üslubuyla yorumlayan İncesaz
Coşkulu Balkan müziği keyfini doyasıya yaşamanızı sağlayacak olan  Suzan Kardeş
Geçmişten günümüze en güzel şarkıların yorumuyla Pınar Güsar
60 70 80’lerin hit şarkı coverları ile Retrobüs

Geçtiğimiz yıllarda on binlerce kişinin katılımıyla ve 200’den fazla satış standı ile gerçekleşen festivalin bu yıl da Lifepark`da ziyaretçi akınına uğraması bekleniyor.

 

petrino

Benzer yazılar