Imany 11 Mayıs’ta Bornova Aşık Veysel Açıkhava Tiyatrosu’nda

Imany 11 Mayıs’ta Bornova Aşık Veysel Açıkhava Tiyatrosu’nda

Imany 11 Mayıs’ta Bornova Aşık Veysel Açıkhava Tiyatrosu’nda
Bu Etkinliğe Avantajlı Bilet Satın Almak İçin

Fransız pop-soul divası Imany, 11 Mayıs’ta Bornova Aşık Veysel Açıkhava Tiyatrosu’nda İzmirli sevenleriyle buluşuyor.

“Sporculuk ve modellik kariyerinlerinden sonra, her zaman kalbinde olan müzik tutkusuyla Amerika’dan Fransa’ya dönerek inanç anlamına gelen Imany ismini alan sanatçı, 2011 yılında yayınladığı ilk albümü “The Shape of a Broken Heart” ile dünya çapında müzikseverlerin gönüllerini fethetti; birçok ülkede platin plak aldı, birçok ödül kazandı ve 400’ü aşkın konser verdi. “You Will Never Know” parçası ile dünya çapında olduğu gibi ülkemizde de akıllara kazınan isim, geçtiğimiz yıl “The Wrong Kind of War” adlı ikinci albümünü ilk albümdeki ekiple birlikte kaydedip yayınladı. Bu esnada Rus DJler Filatov ve Karas tarafından remixlenen “Don’t be so Shy” milyonlarca izlenme alarak geçen yılın en önemli hitlerinden oldu.

Renkli deneyim aleminin insanı sarmalayan şarkıları ile bu alemin anlatıcısı olan dokunaklı sesin sahibi Imany, 11 Mayıs’ta İzmir Bornova Aşık Veysel Açıkhava Tiyatrosu’nda…”
a href=”https://tr.rdrtr.com/aff_c?offer_id=2440&aff_id=10502&file_id=47238″target=”_blank”>Bu Etkinliğe Avantajlı Bilet Satın Almak İçin

Organizasyon: Vera Müzik ve Epizot

petrino

Benzer yazılar