Giresun Üniversitesi 9. Sanat Kültür ve Spor Şenlikleri 2015

Giresun Üniversitesi 9. Sanat Kültür ve Spor Şenlikleri 2015

Giresun Üniversitesi 9. Sanat Kültür ve Spor Şenlikleri 2015

Giresun Üniversitesi 9. Sanat Kültür ve Spor Şenlikleri Sportif Faaliyetler Programı

Giresun Üniversitesi 9. Spor Şenliği Genel Hükümleri

1- 9. Spor Şenliği 27 Nisan- 30 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılacaktır. Müsabakalar ilgili branşların uluslararası kurallarına uygun olarak yapılacaktır.

2- Müsabaka öncesi görevli spor temsilcisi karşılaşmalara katılacak takımın Dekanlık/Yüksekokul Müdürlüğü onaylı listesini organizasyon komitesine verecektir.

3- Müsabaka saatinde hazır olmayan ya da spor temsilcisi bulunmayan takımlar hükmen mağlup sayılacaklardır.

4- Müsabakaya katılan öğrenciler 2014–2015 Akademik yılına ait kimlik kartlarını veya personel kimlik kartlarını organizasyon komitesine teslim edeceklerdir. Kimliği bulunmayanlar müsabakalara alınmayacaklardır. Ayrıca müsabakalara katılan öğrenci ve personel sağlık raporlarını da temsilci aracılığı ile organizasyon komitesine vereceklerdir. Sağlık raporu olmayanlarda müsabakalara alınmayacaktır.

5- Fakülte ve Yüksekokul Yönetim Kurulu kararı ile mezuniyeti tescil edilen öğrenciler müsabakalarda yer alamazlar.

6- Salon futbolunda takımlar 1 kaleci, 4 oyuncudan oluşacaktır.

7- Müsabakalar voleybol(bayan-erkek) ve salon futbolu (öğrenci) branşlarında tek devreli lig usulü oynatılacaktır.

8- Masa tenisi yarışmaları 21 Mayıs 2015 tarihinde saat 10: 00’da başlayacaktır. Takımlar en az üç en fazla dört kişiden oluşacaktır. Ferdi kategoride yarışmacı sınırı yoktur. Yarışma kuraları yarışma günü çekilecektir

9- Tüm branşlara ait müsabakalar Üniversitemiz Gazi Paşa Yerleşkesi Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır.

10- Satranç branşının kura çekimi ve müsabakaları Giresun Olimpik Yüzme Havuz Fuaye Salonunda yapılacaktır.

11- Müsabakaların ertelenmesinde zorlayıcı sebeplerin takdiri Organizasyon Komitesine aittir.

12-Takım müsabakalarında ilk üçe giren takımlara kupa verilecek olup, kupa töreni şenlikler sonunda yapılacaktır.

13-Burada yer almayan hususlarda Organizasyon Komitesi tam yetkilidir.

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 9. SPOR ŞENLİKLERİ DİSİPLİN YÖNETMELİĞİ

1- Giresun Üniversitesi öğrencisi olmayan kişilerin takımlarda yarışmacı olarak yer alması durumunda ilgili fakülte yada yüksekokulun yönetimince bildirilmiş olan, spor koordinatörü hakkında idari işlem başlatılır.

2- Yarışmalar esnasında herhangi bir şekilde ihraç edilen sporcunun ceza durumu hakkındaki karar disiplin kurulu tarafından verilecektir.

3- Giresun Üniversitesi öğrencisi ve personeli olmayan taraftarlar sahaya alınmayacaktır.

4- Kişilik haklarına, ailesi veya manevi değerlerine yönelik hakaret, küfür gibi spor ruhuna uymayan kötü tezahürat yapılması durumunda yapan hakkında Giresun Üniversitesi Öğrenci Disiplin Yönetmeliği hükümleri uygulanacaktır.

5- Taraftar gruplarının yapmış oldukları tüm taşkınlıklardan ilgili okul yöneticileri ve koordinatörleri sorumludur.

6- Burada belirtilmemiş olan ancak evrensel spor ilkelerine aykırı her türlü durumda Giresun Üniversitesi Spor Şenlikleri Disiplin Kurulu yetkilidir.

BASKETBOL(ERKEK) 

29 NİSAN 2015 ÇARŞAMBA

Saat    13:00               Tirebolu Mehmet Bayrak MYO-Tıp Fakültesi

Saat    14:30                Tirebolu İletişim Fakültesi-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

08 MAYIS 2015 CUMA

Saat    13:00               Tirebolu Mehmet Bayrak MYO-       İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Saat    14:30               Tıp Fakültesi- Tirebolu İletişim Fakültesi

13 MAYIS 2015 ÇARŞAMBA

Saat    13:00              Tirebolu Mehmet Bayrak MYO- Tirebolu İletişim Fakültesi

Saat    14:30              İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Tıp Fakültesi

BASKETBOL(BAYAN) 

13 MAYIS 2015 ÇARŞAMBA

Saat    16:00              Keşap  MYO-Eynesil Kamil Nalbant MYO

VOLEYBOL (ERKEK) 

28 NİSAN 2015 SALI

Saat    13:00              İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi -İslami İlimler Fakültesi

Saat    14:30              Tıp Fakültesi-Tirebolu Mehmet Bayrak MYO

30 NİSAN 2015 PERŞEMBE

Saat    13:00              Keşap MYO-Tirebolu Mehmet Bayrak MYO

Saat    14:30               İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Tıp Fakültesi

05 MAYIS 2015 SALI

Saat    13:00              İslami İlimler Fakültesi-Tıp Fakültesi

Saat    14:30              Keşap MYO-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

07 MAYIS 2015 PERŞEMBE

Saat    13:00              Tirebolu Mehmet Bayrak MYO-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Saat    14:30              İslami İlimler Fakültesi-Keşap MYO

12 MAYIS 2015 SALI

Saat    13:00              Tıp Fakültesi- Keşap MYO

Saat    14:30              Tirebolu Mehmet Bayrak MYO- İslami İlimler Fakültesi

VOLEYBOL (BAYAN) 

28 NİSAN 2015 SALI

Saat    10:00               Tirebolu Mehmet Bayrak MYO-Eynesil Kamil Nalbant MYO

Saat    11:30               Sağlık Bilimleri Fakültesi-Tirebolu İletişim Fakültesi

30 NİSAN 2015 PERŞEMBE

Saat    10:00               Keşap MYO -Tirebolu İletişim Fakültesi

Saat    11:30               Tirebolu Mehmet Bayrak MYO- Sağlık Bilimleri Fakültesi

05 MAYIS 2015 SALI

Saat    10:00              Eynesil Kamil Nalbant MYO- Sağlık Bilimleri Fakültesi

Saat    11:30              Keşap MYO – Tirebolu Mehmet Bayrak MYO

07 MAYIS 2015 PERŞEMBE

Saat    10:00              Tirebolu İletişim Fakültesi- Tirebolu Mehmet Bayrak MYO

Saat    11:30              Eynesil Kamil Nalbant MYO- Keşap MYO

12 MAYIS 2015 SALI

Saat    10:00              Sağlık Bilimleri Fakültesi- Keşap MYO

Saat    11:30              Tirebolu İletişim Fakültesi- Eynesil Kamil Nalbant MYO

SALON FUTBOLU(ERKEK) 

27 NİSAN 2015 PAZARTESİ

Saat    10:00               Tirebolu Mehmet Bayrak MYO-Keşap MYO

Saat    11:30               Tirebolu İletişim Fakültesi-Sağlık Bilimleri Fakültesi

Saat    13:00              İslami İlimler Fakültesi-Görele UBYO

Saat    14:30              Eynesil Kamil Nalbant MYO-Teknik Bilimler MYO

04 MAYIS 2015 PAZARTESİ

Saat    10:00              İslami İlimler Fakültesi- Teknik Bilimler MYO

Saat    11:30              Görele UBYO- Eynesil Kamil Nalbant MYO

Saat    13:00              Tirebolu Mehmet Bayrak MYO- Sağlık Bilimleri Fakültesi

Saat    14:30              Keşap MYO- Tirebolu İletişim Fakültesi

11 MAYIS 2015 PAZARETSİ

Saat    10:00              Tirebolu Mehmet Bayrak MYO- Tirebolu İletişim Fakültesi

Saat    11:30              Sağlık Bilimleri Fakültesi- Keşap MYO

Saat    13:00              İslami İlimler Fakültesi- Eynesil Kamil Nalbant MYO

Saat    14:30              Teknik Bilimler MYO- Görele UBYO

18 MAYIS 2015 PAZARTESİ

Saat    13:00              Üçüncülük Maçı (grup 2.leri)

Saat    14:30              Final Maçı (grup 1.leri)

SALON FUTBOLU(AKADEMİK-İDARİ PERSONEL) 

27 NİSAN 2015 PAZARTESİ

Saat    19:00               Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi-Eynesil Kamil Nalbant MYO

04 MAYIS 2015 PAZARTESİ

Saat    19:00               İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı- Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi

11 MAYIS 2015 PAZARETSİ

Saat    19:00              Eynesil Kamil Nalbant MYO- İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı

SATRANÇ

20 MAYIS 2015 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT  09:30’DA GİRESUN OLİMPİK YÜZME HAVUZU FUAYE SALONUNDA  KURA ÇEKİMİ YAPILACAKTIR.

MASA TENİSİ

21 MAYIS 2015 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT  09:30’DA GAZİ PŞA YERLEŞKESİ KAPALI SPOR SALONU’NDA KURA ÇEKİMİ YAPILACAKTIR.

petrino

Benzer yazılar