GEM Fest 2017

GEM Fest 2017

GEM Fest 2017

14 TEMMUZ – 14 AĞUSTOS 2017

GEM Fest, Gürcistan’da yapılan ve bir ay süren bir elektronik müzik festivalidir ve dünyanın en büyük house, techno ve trance DJ’lerinin katılımı ile Karadeniz’in harika manzarasında çarpıcı bir yaz partisi sunulmaktadır.

Bu üçüncü yılında GEM Fest artık Gürcistan’ın yaz dans kültüründe yerini almıştır ve sürekli daha iyiyi sunma yolundadır.

Festival, bir kıyı kasabası olan Anaklia sahili ile nehrin karşısında bulunan ve Avrupa’daki en uzun yaya köprülerinden birisi ile Anaklia’ya bağlanan Ganmukhuri köyünde yapılmaktadır. Anaklia, Zugdidi’den araba ile 25 dakikalık bir mesafededir. Zugdidi’ye Tiblis, Batum ve Kutaisi’de araç, taksi ve tirenle ulaşım çok kolaydır.

LINE UP: Alexkid // Aly & Fila // Andrea Ferlin // Andrey Pushkarev // Anushka Arma // Audiofly // Axwell Λ Ingrosso // Bacho // Baikal // Barac // Bella Sarris // Boris Brejcha // Carlo Lio // Cassegrain & Tin Man // Cezar // Cobert // DaSSana // De Wachtkamer // Dennis Ferrer // DJ Nikifor // dOP/LIVE // Doubting Thomas/LIVE // Dubfire //EFIM KERBUT// Fernando Costantini // Ferry Corsten // Gescu // Gio Shengelia// GRAMOPHONEDzIE // GusGus/LIVE // Herodot // Honey Dijon // Hubble // Hunter/Game // Inland // James Zabiela // Joachim Pastor // Julia Govor // Justin Mylo // Kollektiv Turmstrasse // Locked Groove // Mano Le Tough // Marc Romboy // Martin Garrix // Martin Buttrich // Mattheis // Mia Lucci // N’to // Nuno Dos Santos // Oliver Deutschmann // Paul Kalkbrenner // Peter Schumann // Petre Inspirescu // Ponura // Praslea // Priku // Raresh // Raz Ohara/LIVE // Rhadoo // Robag Wruhme // Roger Sanchez // Roustam // Sander van Doorn // Sofia Rodina // SOLOMUN // Stereoclip // Steve Aoki // Sunnery James & Ryan Marciano // Super Flu // Swanky Tunes // The Drifter // tINI // Tomma // Topper // VOVA KLK | Closer // Wolf & Lamb // Worakls.

Programda sürekli müziğin yanında 100’den fazla eğlence ve spor aktivitesi bulunmaktadır.

Çoklu giriş bileti (Multipass) festival alanına sınırsız giriş hakkı, Aqua Park’a ücretsiz giriş, tüm sahnelere 7/24 erişim ve 14 Temmuz – 17 Ağustos arası yapılacak eğlence ve sport aktivitelerine katılım imkanı sunmaktadır.

Açılış gecesi giriş bileti (Opening Night Pass) 14 Temmuz Cuma günü festival alanına giriş hakkı vermektedir. Festival alanından çıkana kadar geçerlidir.

VIP giriş bileti (VIP PASS) festival alanına sınırsız giriş hakkı, Aqua Park’a ücretsiz giriş, tüm sahnelere 7/24 erişim ve 14 Temmuz – 17 Ağustos arası yapılacak eğlence ve sport aktivitelerine katılım imkanı sunmak yanında tüm GEM öncesi etkinliklere katılabilme, özel VIP giriş kapısından giriş, özel tasarlanmış VIP sahne arkası zonlarına erişim, VIP park alanına giriş ve festival boyunca gerçekleşecek özel partilere giriş imkanı sunmaktadır.

Not edilmesi gerekenler:

• Multi Pass, Opening Night Pass, and VIP Pass biletleri sınırlı sayıdadır;

• Dijital biletler Tiblis’te 10 Nisan’dan ve Anaklia’da 10 Temmuz’dan itibaren giriş biletine çevrilebilir;

• Bilet detayları (16 haneli sayı ve QR kod) her bir bilete özeldir ve kimse ile paylaşılmamalı, online forumlarda ya da sosyal medyada paylaşılmamalıdır.

• 12 yaşından küçük çocuklar festival alanına biletsiz girebilir; 12-18 yaş arası gençler bilet almak zorundadır; 18 yaş altı gireceklerin yanında 18 yaş üstü bir yetişkin olmalıdır.

Festival Kuralları:

Biletinizi daima yanınızda taşıyın.
Diğer kişilere saygılı olun
Festival alanını temiz tutun
Dışarıdan içecek ve yiyecek getirmeyin
Olumlu duyguların, rahatlamanın, dansın, kahkahanın ve yeni arkadaşlıklar oluşturmanın tadını çıkartın:)

Gem Fest 2017 Biletleri için: https://www.tixbox.com.tr/etkinlik/3981/gem-fest-2017 

petrino

Benzer yazılar