Game of Kampüs Bahar Festivallerinde!

Game of Kampüs Bahar Festivallerinde!

Game of Kampüs Bahar Festivallerinde!

Bahar festivalleri “Game of Kampüs” etkinliği ile başladı. İlk durağı olan İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’nde katılımcılar gündüz ‘Game of Kampüs’ oyun alanında, gece ise 20.000 kişinin katıldığı Gripin konserinde coştu.

Hürriyet Kampüs’ün bu yıl Kamil Koç işbirliği ile gerçekleştirdiği ‘Game of Kampüs’ etkinliği İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’ndeydi. Festival alanında gündüz oynanan oyunların ardından gece Gripin konseri gerçekleşti.

GÜN BOYU OYUN
Kampüste kurulan 150 m2 lik “Game of Kampüs“ alanında öğrenciler gün boyu Sphero (dünya’nın tablet ve akıllı telefonları ile kullanılabilen ilk robotik topu), özel tasarlanmış duvar önünde, kişiye özel kostümlerle hareketli fotoğrafların çekildiği gif me, Yenibiriş’in “Ben bildiğimi oynarım” ve Kamil Koç’un “Yol arkadaşım” oyunlarıyla keyifli zaman geçirdi.

Akşam saat 20:00 ‘de sahne alan Majeste grubunun ardından 21:30 ‘da “Gripin” sahnedeydi. Öğrenciler gün boyu Game of Kampüs oyunlarıyla, akşam konserlerle festival’in tadını çıkardı.

Ayrıca Hürriyet Kampüs sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenen yarışmanın sonucunda kazanan beş kişi Gripin grubuyla tanışma ve fotoğraf çekitrme fırsatı yakaladı.

Tüm etkinliklerden kısa bölümler Periscope’dan yayınlandı.

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/28944318.asp

petrino

Benzer yazılar