Enrique Iglesias biletleri ne zaman satışa çıkacak?

Enrique Iglesias biletleri ne zaman satışa çıkacak?

Enrique Iglesias biletleri ne zaman satışa çıkacak? Enrique Iglesias ne zaman ve nerede? Konser biletleri ne kadar? Detaylar haberimizde…

Enrique Iglesias 2015 konserinin haberisini açıkladığımız günden bu yana sürekli sizlerden mail almaktayız. Enrique Iglesias konseri 19 Ağustos 2015 günü İstanbul’da Unilife organizasyon tarafından yapılacağı artık kesinleşti. Ancak şu an için ne biletix nede unilife kanadından konser ile alakalı net olarak detaylı bir içerik yayınlanmadı. Unilife organizasyon bu hafta itibariyle 16 Haziran 2015 tarihinde Maçka KüçükçiftlikPark’da gerçekleştireceği Kylie Minogue konserinin basın bültenlerini servis ederek biletix’de satışa başladı. Sanırız Mart ayının ortalarında veya sonuna doğruda Enrique Iglesias biletleri için duyuru ve satışa başlanacaktır. bizim öngörümüz Enrique Iglesias konseride konum ve yaz ayı olması nedeniyle Maçka Küçükçiftlik Park’da gerçekleşeceği yönünde. Ancak Bahçeköy’de bulunan ve Chill-out festivalede ev sahipliği yapacak olan Life Park’da alternatifler arasında.

Enrique Iglesias 2015 İstanbul konseri ile ilgili bütün detayları çok yakında BaharFestivalleri.com adresimizde bulabilirsiniz.

petrino

Benzer yazılar