Electronica Festival Çeşme 2015

Electronica Festival Çeşme 2015

Electronica Festival Çeşme 2015

Türkiye’de elektronik müziğin sevilmesinde ve tanınmasında büyük rol oynayan Electronica Festival, 17-18 Temmuz tarihlerinde ikinci kez Çeşme’de!

Seth Troxler, Ali Love live, Daniel Bortz, David Mater, Eli & Fur, Few Nolder live, Midas 104 live, Re.You, Session Victim live, Sis, Terranova, Whilk & Misky live, BeeGee, Murat Uncuoğlu, Alican, Ömür & Altan, İlker Aksungar, Orkun Bozdemir ve yakında açıklanacak diğer isimler…

Geçtiğimiz sene Çeşme’de 5000 müziksevere olağanüstü bir deneyim yaşatan Electronica Festival, 2015 yılında daha geniş spektrumlu bir sanatçı kadrosuyla, daha geniş bir alanda, daha uzun süren ve daha uzun süre unutulmayacak bir festival deneyimi için Altınkum mevkindeki Fly-Inn Beach’te!

Çeşme’nin muhteşem havası ve denizi ile iç içe bir atmosferde, uluslararası elektronik müzik sahnesinin öne çıkan isimleri ve Türkiye’nin en başarılı DJ’leri eşliğinde 2 gün boyunca aralıksız sürecek bir festival deneyimi FG 93.7 farkıyla 17 ve 18 Temmuz tarihlerinde Fly-Inn Beach’te…

Electronica Festival Çeşme bu sene FG 93.7 sunumu ve MINI, Bridgestone, Redbull, Limitsoff değerli desteğiyle gerçekleşiyor.

Electronica Festival Çeşme 2015, her iki gün de saat 17:00’de başlayacaktır. Festival biletleri bu saatten sonra geçerli olacaktır. Daha erken saat plaj ve mekan aktivitelerinden yararlanmak isteyen katılımcılar için plaj + otopark ücreti, mekan tarafından 50 TL olarak belirlenmiştir.

Kapıda kombine festival bileti satışı gerçekleştirilmeyecektir. Kapıda festival bilet fiyatı günlük 100 TL olacaktır.

Çeşme ve Alaçatı merkezi noktalarından festival alanına ulaşım için ring servisleri kullanabilirsiniz. Güncel ring servis bilgisi için lütfen organizasyonun web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip etmeniz rica olunur.

petrino

Benzer yazılar