EkşiFest 2015

EkşiFest 2015

Kutsal bilgi kaynağı Ekşi Sözlük’ün kutsal eğlence kaynağı Ekşi Fest, “En İyi Özel Festival” seçilmesinin ardından 30 Mayıs’ta beşinci kez Life Park’ta!

“Sektörün en prestijli ödülü Ace of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde “En İyi Özel Festival” ödülü Ekşi Fest 2014, 2015 yılında daha renkli daha zengin içerikli.

Türk müzik tarihinin en önemli isimlerinden Selda Bağcan ve İsrailli surf rock gubu Boom Pam’in bir araya gelerek Selda Bağcan’ın klasikleşmiş parçalarını orkestrayla tekrar canlandırdıkları projeleriSelda & Boom Pam Türkiye’de ilk kez Ekşi Fest sahnesinde olacak.

Ekşi Fest’in bu yılki ana sahnesinde, Yüzüklerin Efendisi’nin Frodo’su Elijah Wood ve grubu Wooden Wisdom (Elijah Wood + Turquoise Wisdom), DJ Fitz, Grup Ses Beats; enerjileriyle iş çıkışı bile hepinizi oynatabilecek kapasiteye sahip hiperaktif grup Che Sudaka, Fransız reggae grubu Dub Inc., büyük bir şenliği küçük bir sahneye sığdıran La Rue Ketanou, Beyrut’un blues/rock grubu The Wanton Bishops, protest müziğin en sevilen gruplarından Bandista uzun ve muhteşem canlı performansların sempatik sanatçısı Carmen Souza sahne alacak.

Alternatif sahnede ise Tribali, Cem Başak, Burcu Tatlıses, Cemiyette Pişiyorum, Ars Longa, Road Side Picnic, 90 BPM Ekşi Fest dinleyicisiyle buluşacak.

Gün boyu süren müzikle birlikte oyunlar, yarışmalar, sosyal medya ve doğa aktiviteleri ile renkli, eğlenceli, alışılmışın dışında bir festival deneyimi yaşatan Ekşi Fest, aynı zamanda farklı görüşten birçok katılımcı ve sivil toplum kuruluşunun bir arada eğlenebildiği nadir etkinliklerden biri…

Bu yıl; 30 Mayıs 2015 Cumartesi günü, Life Park’ta 5. kez gerçekleşecek Ekşi Fest 2015 sürpriz sanatçılarıyla, sürpriz eğlenceleriyle katılımcılara unutulmaz bir eğlence sözü veriyor. 30 Mayıs Cumartesi gerçekleşecek bu özel festivalin biletleri Biletix satış noktalarında

EkşiFest 2015

petrino

Benzer yazılar