Demi Lovato 2015 İstanbul Türkiye Konseri [Duyum]

Demi Lovato 2015 İstanbul Türkiye Konseri [Duyum]

Aksam gazetesinin yaptığı habere göre Demi Lovato 18 Ekim 2015 günü İstanbul Maçka KüçükÇftlik Park’da konser verecek.

Sadece 23 yaşında olmasına rağmen, albümleri, kitapları, TV programları ile milyonlarca genci ardından sürükleyen şarkıcı, yazar, oyuncu Demi Lovato, Unilife organizasyonu ile 18 Ekim’de ikinci kez İstanbul’da .
Unilife organizasyon şirketinin sahibi Özgür İpekçi, genç Lovatic’lerden Demi Lovato’yu tekrar İstanbul’da görmek istediklerine dair binlerce mail aldıklarını ve yoğun talep üzerine konseri düzenleme kararı verdiklerini açıkladı.
2008 yılında ilk stüdyo albümü ‘’Don’t Forget’’ ile Amerika Billboard 200 listesine iki numaradan girerek Altın Sertifika ile ödüllendirilen, 2009’da ise ikinci albümü ‘’Here We Go Again’’ ile yine Billboard 200 listesinde bir numaraya oturan genç kuşağı sevgilisi Demi Lovato’nun geçtiğimiz kasım ayında verdiği konser henüz hafızalardan silinmedi!

2013 yılında çıkardığı son albümü ‘’Demi’’de yer alan “Heart Attack” şarkısı ile de iTunes Amerika ve Avrupa’da birinci sırada yer alarak toplam 16 ülkede dinlenme rekoru kıran, albümü çıktığı gün 426 bin kopya satan Demi Lovato, 18 Ekim akşamı Küçükçiftlik Park sahnesinde olacak.
2014 yılına ‘’The Neon Lights’’ ve ‘’Demi World Tour’’ olmak üzere iki dünya turnesi sığdıran, 8.6 milyon dolar hasılatı ile dünyanın en genç ve en çok kazanan starları arasındaki yerini sağlamlaştıran sanatçı geçtiğimiz sene Ülker Sports Arena’yı dolduran 12 bin Lovatic’e unutulmaz bir konser yaşatmıstı. Konser için sabahın erken saatlerinden itibaren alana giden ve kapıda kilometrelerce kuyruk olusturan hayranlarına “İstanbul’un bütün güzel yıldızlarını görmek istiyorum” dediğinde binlerce Lovatic’in cep telefonunun ısıklarıyla aydınlanan salonda unutulmaz dakikalar yaşanmıştı. Biletix Blog’ta gerçekleştirilen “2014’ün En İyi Konserleri” anketine göre 2.077 oyla yılın en iyi performansı seçilen konser, bu sene de genç Lovatic’ler için yine bir pazar günü ve kısmen daha erken saatte gerçekleşecek.

Bu muhteşem buluşmayın kaçırmayın!

Biletler çok yakında Biletix’te
www.unilifeturkey.com
www.biletix.com

Kaynak: http://aksam.com.tr/kultur-sanat/demi-lovato-yogun-istek-uzerine-tekrar-istanbulda/haber-407030

Demi Lovato 2015 İstanbul Türkiye Konseri [Duyum]

Türkiye’deki Lovatic’lerin yıllardır dört gözle beklediği ve 16 Kasım 2014 tarihinde Ülker Sports Arena’da muhteşem bir konserle binlerce hayranına muhteşem bir konser veren Demi Lovata 2015 yılında bir kez daha Türkiye’de konser vereceği haberi kulislerde dolanmaya başladı. 2014 yılının en iyi etkinliği seçilen ve büyük yankı uyandıran Unilife Organizasyon tarafından gerçekleştirilen Demi Lovato konseri 2015 yılına da damgasını vuracağa benziyor.

2015 yılı Demi Lovato Türkiye/İstanbul konseri ile ilgili detaylar elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

DUNYA TURNESI KAPSAMINDA POP YILDIZI DEMI LOVATO, ULKER SPORTS ARENA'DA KONSER VERDI. KONSERE LOVATO'NUN HAYRANLARI YOGUN ILGI GOSTERDI. (ISTANBUL-DHA)

Demi Lovato'dan Unutulmaz İstanbul Konseri

demi-lovato-istanbul-2015-goruntu-baharfestivalleri3

demi-lovato-istanbul-2015-goruntu-baharfestivalleri4

 

demi-lovato-istanbul-2015-goruntu-baharfestivalleri5

 

 

petrino

Benzer yazılar