Color Sky 5K Renkli Koşu

Color Sky 5K Renkli Koşu

Color Sky 5K Renkli Koşu

İstanbul – 13 Eylül
Bursa – 4 Ekim
Antalya – 18 Ekim
Amerika’da başlayıp tüm dünyaya yayılan 5 km Renkli Koşusu şimdi Türkiye’de… Color Sky 5K ile stresinizi bir kenara atacak, hayatınıza renk katacak, daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşayacaksınız!

Türkiye’de ilk kez! Etkinlikte çekilen tüm profesyonel fotoğraflara ücretsiz ulaşabileceksiniz!

Her yaştan, her bedenden insanın ister koşarak, ister yürüyerek ama mutlaka çok eğlenerek tamamlayacağı Renkli Koşu bir yarış değil, bir koşu festivalidir. Bu etkinlik davetine aileniz ve arkadaşlarınızla beraber katılabilir ve bu sıradışı deneyimi birlikte yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle unutamayacağınız bir pazar günü geçirmeye hazır mısınız?

Renkli Koşu nedir?
Her bir kilometrede kurulu renk istasyonlarımıza ulaştığınızda, ekibimiz ve gönüllüler tarafından, farklı Color Sky renkleriyle dizayn edilen renkli toz yağmuruna tutulacaksınız. Bitiş alanına vardığınızda beyaz T-shirtleriniz ve siz, Color Sky renklerine bürünmüş olacaksınız.

Renkli toz nedir?
Tüm dünyada renkli koşularda kullanılan toz, gıda boyasıyla renklendirilen %100 mısır nişastasıdır. Renkli toz izleri bir yıkamadan sonra büyük oranda çıkar ancak bazı katılımcılarda renklerin çıkması daha uzun sürebilir. Renklerin daha kolay çıkması için özellikle güneş kremi ve saç kremi kullanınız, diğer tavsiyeler burada.

Koşu Paketi
Koşucu numarası, Color Sky T-Shirt, geçici dövme, renkli toz ve koşucu bilekliğinden oluşan koşu paketinizi etkinlikten 1 gün önce etkinlik alanında saat 12:00-18:00 arasında alabilirsiniz. Şehir dışından gelecek koşucularımız koşu paketlerini etkinlik günü 08:00-11:00 saatleri arasında alabilirler. Saat 11:00’dan sonra koşu paketi verilemeyecektir. DJ eşliğinde Müzik saat 11:00’da başlayacaktır.

Sosyal Sorumluluk
Color Sky 5K Renkli Koşusu Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneğini destekliyor.

Biletli bir ebeveyn ile katılan 10 yaşından küçük çocuklar ücretsizdir. Çocukların güvenlik açısından ayırt edilebilmesi için onlara T-Shirt verilmeyecektir. Çocuklara koşucu numarası, bileklik ve dövme koşu alanında verilecektir.

petrino

Benzer yazılar