Chill – Out Festival mi Babylon Soundgarden mı?

Chill – Out Festival mi Babylon Soundgarden mı?

Chill – Out Festival mi Babylon Soundgarden mı?

Bir yanda Chill – Out Festival Istanbul 2015 diğer yanda Babylon Soundgarden 2015. Her iki organizasyonun ortak özelliği; iki festivalinde 23 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleşmesi ve hemen hemen birbirine yakın mekanlarda gerçekleşiyor olması.

İki festivalde program ve içeriklerini tam olarak açıklamasalarda Biletix’de avantajlı ön satış biletlerini çıkarttılar.

Babylon Soundgarden 2015 bu yıl önceki yılların aksine çok değişik bir mekanda gerçekleşecek. Soundgarden bu yıl Mayıs ayında kapılarını açacak olan geniş plajı, sakin koyu, brunch’tan akşam yemeğine hizmet verecek restoranı ile yeni bir eğlence mekanı olacak olan Kilyos Yolu Üzeri Demirciköy’de kapılarını açacak olan Babylon Kilyos yapılacak.

Chill – Out Festival Istanbul 2015 ise 2014 yılında da Chill – Out Festival’in gerçekleştiği Bahçeköy’de ki Life Park’da gerçekleşecek. Bu güne kadar sayısız büyük konser ve organizasyona ev sahipliği yapan Life Park kolay ulaşımı, doğa ile iç içe büyük ve geniş bir alan üzerine kurulu bir eğlence kompleksi. Life Park adı ile mazisi çok yeni bu mekanın. Daha önceleri Barışa Rock festivalinde gerçekleştiği Mehmet Akif Ersoy ormanı olarak anılıyordu.

Her iki festivalde onbinlerce İstanbullu müziksevere unutulmaz saatler yaşatacak ancak bir gerçek varki hangisi birbirinin müşterisini kesecek merak konusu. Tabi birde her iki organizasyonunda birbirine yakın lokasyonda olması eğlencenin yanına umarız trafik çilesinide eklemez. Zira Kilyos, Bahçeköy civarında ki yolların darlığı ve organizasyona giden misafirlerin yol kenarlarına araçlarını park etmesi bu çileyi arttırdığı bir gerçek.

Chill – Out Festival Istanbul 2015 & Babylon Soundgarden 2015 bilet almak için aşağıda ki “Satın Al” butonuna basabilirsiniz.

petrino

Benzer yazılar