BVS Group çatısı altında ki mekanların programları

BVS Group çatısı altında ki mekanların programları

bvs-group-istanbul-program-detaylari

En prestijli mekanlar BVS Group çatısı altında…
BVS Group çatısı altında ki mekanların programları
BVS Group, yeme – içme ve eğlence kültürümüzün en köklü ve tanınmış gruplarının başında gelmektedir. Bugün İstanbul’da kurumsallaşmış elit ve popüler mekanları sıraladığımızda, yediden yetmişe geniş bir yaş aralığında aylık 300.000 misafir kapasitesine ulaşan, farklı beklentileri en üst düzeyde karşılayabilen birçok mekan, BVS çatısı altında yer almaktadır.

Kalite çıtasını günden güne yükselten ve çağın gerekleri doğrultusunda kendini sürekli olarak güncelleyen BVS Group, sosyalleşmenin referans merkezi kabul edilen mekanlarında, konuklarını her zaman evrensel bir vizyonla ağırlamaktadır. Özgün fikirlerden hareketle hayata geçirdiği ve her biri kendi alanında trend marka kabul edilen konsept mekanları ile, alanında üstlendiği lokomotif rolü kusursuzluk anlayışıyla gerçekleştirmektedir.

BVS Group bünyesinde hizmet veren markalar; gazino kültürünün son mirasçısı Günay Restaurant… Marinada bir ada duygusu yaşatan Nossa Costa… Gece hayatının cazibe merkezi Etiler’in sembolü Sahne İstanbul… Şehrin lezzet fenomeni Nossa Cafe & Brasserie… Boğaz’ın incisi Paysage Restaurant… Canlı müziğin Anadolu Yakası’ndaki adresi Nanna Restaurant… Özgün kabare konsepti ile My Cabaret… Geleneksel kebap kültürünün vazgeçilmezi Sait Efendi… Günlük, sağlıklı ve lezzetli deniz ürünleriyle Balık Noktası, Fish Point, by Balıkçı, Yeniköy İskele Balık ve by Fish… Yaratıcı reklam, etkinlik ve prodüksiyon çözümleri ile Vassiba…

petrino

Benzer yazılar