Bryan Adams İstanbul Türkiye Konseri 16 Kasım Cumartesi Günü Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda

Bryan Adams İstanbul Türkiye Konseri 16 Kasım Cumartesi Günü Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda

Bryan Adams İstanbul Türkiye Konseri 16 Kasım Cumartesi Günü Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda

“Aşkını ilk kez onun şarkılarıyla itiraf ettin,

İlk dansını onun müziğiyle yaptın,

Aşkın sona erdiğinde onun şarkılarıyla canlandı hatıraların,

Onu dinlerken gözlerin doldu, bazen acıdan ama çoğu zaman mutluluktan.

Aslında o, hep hayatının en önemli anlarında yanında oldu..

Ve bu kez belki ilk defa onu canlı olarak izleyip, dinleyeceksin. Kim bilir hangi anıların gözlerinin önünden geçip gidecek o anlarda…”

Sen de bu unutulmaz gecede yer almak için Bryan Adams’ın İstanbul konserine biletini hemen alabilirsin.

BRYAN ADAMS KİMDİR?

Bryan Adams müzik kariyeri boyunca Grammy, MTV başta olmak üzere sayısız ödül sahibi ve 100 milyonun üzerinde albüm satışı elde etti. Cuts Like a Knife, Reckless ve Waking Up the Neighbours gibi önemli albümler, başta Summer of ’69, Everything I Do, Run to You, Heaven, Please Forgive Me, Have You Ever Really Loved a Woman?, All for Love,  I Finally Found Someone ve When You’re Gone gibi birçok efsane parça hediye ederek gönüllerde taht kurdu.

Bryan Adams efsane bir rock şarkıcısı olmakla beraber aynı zamanda multi-enstrumantalist şarkı sözü yazarı ve fotoğrafçı. 15 yaşından itibaren Shock ve Sweeney Todd gruplarında çalmaya başlayan Bryan Adams 18 yaşında iken birkaç demosunu Toronto’daki A&M Records’un beğenisine sundu ve şirketle kontrat imzaladı.

Bryan Adams İstanbul konserini ilk defa 28 Temmuz 1992 tarihinde verdi. Billboard tarafından dünya müzik tarihinde tüm zamanların en başarılı 30. sanatçısı seçilen Bryan Adams 20 yıl aradan sonra yılın konseri için tekrar İstanbul’da.

BRYAN ADAMS İSTANBUL KONSER DETAYLARI

Bryan Adams Konseri 16 Kasım 2019 Cumartesi gecesi Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda yapılacak ve konser biletleri passo.com.tr üzerinde satılacak. Biletler VIP, Sahne Önü, Saha İçi ve 3 Tribün Kategorisi olarak toplam 6 yer seçeneği sunuyor.

Bryan Adams İstanbul konserinde VOLUME UP Organizasyonuyla 10.000’i aşkın müziksever karşısında unutulmaz bir performans sunacak. Sen de yılın konserinde yerini almak için acele et!

https://etkinlik.passo.com.tr/tr/etkinlik/503300?entertainment=true&logout=true

petrino

Benzer yazılar