Broadway’in Efsane İsmi Hugh Jackman Zorlu’da

Broadway’in Efsane İsmi Hugh Jackman Zorlu’da

http://www.baharfestivalleri.com/hugh-jackmanin-istanbulda-vermesi-planlanan-konserleri-iptal-oldu/

Hugh Jackman’ın İstanbul’da vermesi planlanan konserleri iptal oldu.

Jackman’in ses tellerinde kanama nedeniyle 3 gece daha yapması planlanan An Evening with Hugh Jackman gösterisini ileri bir tarihe erteledi. Amerika’daki doktoru Dr.Korovin ve İstanbul’daki doktoru Dr. Koçak’ın aldığı ortak kararla 2 hafta şarkı söylemesi yasaklanan ünlü ismin üzgün olduğu belirtildi.

 

Broadway’in Efsane İsmi Hugh Jackman Zorlu’da

“Hugh Jackman – An Evening with Hugh Jackman”, her ne kadar kurgulanmış bir gösteri olsa da, aslında bir tür konser ve doğaçlamalar içeriyor. Tony Ödülü sahibi Hugh Jackman; en çok ”Wolverine”, ”X-Men”, ”Les Misérables (Sefiller)” ve ”Real Steel” gibi filmleriyle tanınan dünyaca ünlü bir aktör. Ancak, bu tek kişilik gösteride Avustralyalı sanatçı; şarkıcılık ve danstaki yeteneklerini bire bir gözler önüne seriyor.
Gösteride 27 kişilik bir orkestra ve dansçılar Jackman’a eşlik ediyor. “Singin’ in the Rain ve Guys and Dolls” gibi klasik olmuş müzikallerden yorumların yanı sıra sanatçının vatandaşı olduğu Avustralya’nın yerli Aborjin kültürü ile “The Boy from Oz (Oz’lu Çocuk)” adlı ve kendisine Tony Ödülü kazandıran filmde canlandırdığı Peter Allen’ın bestelerine de yer veriliyor. Sanatçı gösteriyi genelde doğaçlama bir şekilde sürdürüyor ve etkileyici iletişimi ile gösteriyi canlı ve eğlenceli tutuyor.
Kariyerine Avustralya tiyatrolarında başlayan dünyaca ünlü film yıldızı Hugh Jackman; 2004 yılında Tony Ödülleri’ni ilk sunuşunda, Broadway’deki ilk rolü olan “The Boy from Oz” ile de bir ödül aldı. 2009’da son James Bond Daniel Craig ile birlikte sahne aldığı ve ‘hit’ olan “A Steady Rain (Sıkı bir Yağmur)” ile Broadway’e tekrar döndü ve bunu 2011’de solo konser performansı “Hugh Jackman – Back on Broadway” takip etti. 2012 yılında ise “Les Misérables” (Sefiller) müzikal sinema filminde Jean Valjean karakterini canlandırdı.

17 Mart 2015 – 21:00
18 Mart 2015 – 21:00
19 Mart 2015 – 21:00
20 Mart 2015 – 21:00

hugh-jackman-banner

petrino

Benzer yazılar