Bir Selami Şahin Müzikali – Seninle Başım Dertte

Bir Selami Şahin Müzikali – Seninle Başım Dertte

Bir Selami Şahin Müzikali – Seninle Başım Dertte

Bu Etkinliğe Avantajlı Bilet Satın Almak İçin

Türk müziğine kattığı yüzlerce unutulmaz beste ile Türkiye’nin en büyük değerlerinden usta sanatçı Selami Şahin’in hayatlarımıza dokunduğu ölümsüz şarkıları, canlı orkestra ve güçlü oyuncu kadrosu eşliğinde Bir Selami Şahin Müzikali ‘ Seninle Başım Dertte ‘ ismi altında seyirci ile buluşacak. 

Başrollerinde Toprak Sağlam, Lider Şahin, Suna Keskin ve İsmail Düvenci gibi isimlerin yer aldığı müzikal, 80’li yılların rengarenk, eğlenceli ve bir o kadar romantik zamanlarını nostaljik sahneler ile birleştirerek izleyiciyi zamanda adeta bir yolculuğa çıkaracak.

Annesinin şöhret yapma hayalleriyle şehir şehir dolaşarak şarkıcılık yapan Neriman karakterinin İstanbul’da çalıştığı mekanın taksi şoförü İbrahim ile aralarında yaşanan masum aşk hikayesinin anlatıldığı dönem müzikalinde, aşklarının önündeki aşılamaz engeller, İbrahim’in herkesten sakladığı sırrı ve Neriman’ın şöhret basamaklarını KüçükÇiftlik Gazinosu’nda bir bir tırmanması 80’li yıllara özgü tarz ve tavırla, Selami Şahin şarkıları işlenerek anlatılıyor.

Yurt dışında da sayılı örneği bulunan Abba ve Queen gibi müzikallerin bir benzeri Türkiye’de ilk kez usta sanatçı Selami Şahin’in şarkıları için yapılıyor. Oyuncu kadrosunda Toprak Sağlam, Lider Şahin, Suna Keskin, İsmail Düvenci, Hakan Altıner, Burçin Bildik, Elhan Tok, Cenk Tunalı, Anıl Yülek, Öncil Aktarıcı yer alıyor. Tiyatro Kedi katkılarıyla Lider Entertainment’ın yapımcılığını üstlendiği ve yönetmenliğini Damla Cercisoğlu’nun yaptığı müzikalin yazarı ise Yavuz Hakan Tok.

20 Temmuz 2018 – KüçükÇiftlik Park İstanbul
21 Temmuz 2018 – KüçükÇiftlik Park İstanbul
17 Ağustos 2018 – Antalya Konyaaltı Açıkhava Antalya
18 Ağustos 2018 – Alanya Açıkhava Tiyatrosu Antalya
26 Ağustos 2018 – Bodrum Antik Tiyatro Muğla
28 Ağustos 2018 – Kuşadası AVM Amfitiyatro Aydın
30 Ağustos 2018 – Çeşme Açıkhava Tiyatrosu İzmir
1 Eylül 2018 – Ayvalık Amfitiyatro Balıkesir
2 Eylül 2018 – Altınoluk Amfi Tiyatro Balıkesir
8 Eylül 2018 – Bursa Açıkhava Tiyatrosu

 

Bu Etkinliğe Avantajlı Bilet Satın Almak İçin

petrino

Benzer yazılar