Beyoğlu Propaganda neden kapandı?

Beyoğlu Propaganda neden kapandı?

Beyoğlu Propaganda neden kapandı?

İstanbul gece hayatının nabzını tutan Taksim / İstiklal Caddesinin belkide en fazla yatırım yapılarak açıldığı Propaganda sessiz sedasız kapılarını kapattı. Edinilen bilgiye göre ne personelin nede daimi müşterilerinin bu kepenk kapatmadan en ufak bir haberi dahi olmadı.

2014 yazında Çeşme Alaçatı’da  açılan ve umduğunu bulamayarak büyük zarar eden Propaganda Beach & Club sonrasında İstanbul Beyoğlu’nda bulunan mekanınında gitgide zarar etmesi sonucu kapılarını kapattı.

Kesin bir bilgi olmamakla birlikte  Adnan Taşpınar’ın şirketi El Beso’ya ait olduğu öne sürülen ve tedarikcilere kesilmiş yaklaşık 100 ‘ün üzerinde çek olduğu belirtiliyor. Personel dahil olmak üzere birçok tedarikci ve firmaya borcu bulunan Adnan Taşpınar’ın yurt dışına kaçtığı öne sürüldü.

Adnan ve İndra Taşpınar, piyasaya borç takıp Dominik’e kaçtı. Sahibi oldukları mekan ve sosyal medyadaki hesaplarını kapatan çiftin alacaklıları ise Adnan Taşpınar’ın yeğeni Eda Taşpınar’ın peşine düştü!

İkoncan Eda Taşpınar’ın amcası Adnan ile yengesi İndra Taşpınar, sadece 1 gecede sırra kadem bastı. Sahibi oldukları ‘Propaganda’ isimli mekanı yine 1 gecede boşaltan, mekanda çalışan herkesi mağdur eden Taşpınar çiftine, 26 Ocak’tan beri kimsenin ulaşamadığı ortaya çıktı.

Propaganda’nın çalışanları ve Adnan Taşpınar’ın diğer alacaklıları ise kendisine ulaşamayınca Eda Taşpınar’a yöneldi. Sosyetik ikoncana hem telefon hem de sosyal medya aracılığıyla ulaşan alacaklılar, Taşpınar’ı canından bezdirdi. Arayan herkese baba yarısı amcasıyla ilgisi olmadığını söyleyen ikoncan, çareyi telefon numarasını değiştirmekte buldu.

Daha önce açıklanan 14 Şubat tarihinde yapılması planlanan ve biletleri Biletix’de satışa sunulan  Oliver Dollar etkinliğide iptal edildi.

Hürriyet Gazetesinin Propaganda hakkında yaptığı haber aşağıda ki gibidir:

Taşpınar hakkında dolandırıcılık iddiası
Eda Taşpınar’ın amcası Adnan Taşpınar hakkında şok iddia.

İşletmecilik yapan Adnan Taşpınar’ın çevresini milyonlarca lira dolandırdığı ve eşi Indhira Taşpınar’la birlikte Amerika’ya kaçtığı öne sürüldü. Taşpınar’ın Ala?ç?atı ve Asmalımescit’te bulunan mekânları da kapılarına kilit vurdu. Çalışanlar, haberi sosyal medya hesaplarından “Propaganda İstanbul ve Alaçatı kapanmıştır” mesajıyla duyurdu.

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/paparazzi/28068574.asp

petrino

Benzer yazılar