Bahçeşehir Üniversitesi DJ OKULU

Bahçeşehir Üniversitesi DJ OKULU

Bahçeşehir Üniversitesi DJ OKULU

Etkinliklere seyirci kalmayıp interaktif katılım göstermek ve sektörün mutfak kısmında yer almak isteyen müzikseverler için Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM) sektörün genç ve başarılı DJ’lerinden Doğuş Çabakçor’un deneyimini de yanlarına alarak müziğin kontrolünü ele geçireceğiniz iki eğitimi hayata geçiriyor.

Müziğin son 25 yılda geçirdiği sosyal ve teknolojik dönüşüm artık kendisine üniversitelerde de yer buluyor. DJ’lik yapabilmek ya da prodüksiyonu öğrenmek isteyenler için Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM) ve Doğuş Çabakçor, BAU Studios çatısı altında ‘DJ Okulu’ ve ‘Prodüksiyon Okulu’ olmak üzere iki yeni eğitimi hayata geçiriyor.

Eğitimler, Bahçeşehir Üniversitesi’nin lisans üstü programlarında kullanılmak üzere yüksek teknoloji ekipmanların yer aldığı ses stüdyolarında gerçekleştirilerek, her katılımcının yeteneklerini keşfetme imkanı bulacağı standartlarda veriliyor. 20 saatlik DJ Okulu ve Müzik Prodüksiyon Okulu ile uygulamalı müzik eğitimini, yaratıcılığı ile yeni bir üretime dönüştürmek isteyenler için, eğitim 3 Mayıs’ta ilk dersine hazırlanıyor. Yalnızca müzikle olan bağını üreterek güçlendirmek için değil, yepyeni ve yükselen bir meslek de kazandırmayı hedefleyen bu programlardaki yerinizi almak için BAUSEM’e 0 212 381 59 33 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden ulaşmak mümkün.

Programın Süresi:
20 saat / 4 hafta

Amaç
Bir DJ’in bilmesi gereken DJ terminolojisinden, ekipman bilgisine, bir parçayı oluşturan elementlerden, phasemixinglooping ve case hazırlamaya ve daha birçok detaya hakim olmanın yanı sıra; DJ’likte iş modeli nasıl yaratılır sorusunun cevabına kadar DJ’likle ilgili her şey öğrenciye aktarılır.

Kimler için ?
15 yaştan itibaren elektronik müziğe ilgi duyan herkesin katılabileceği bir eğitimdir.

Programda Ne Var?
Elektronik dans müziği türlerinin öğretilmesi
Ekipmanların kurulumu ve kullanımının öğretilmesi
DJ’liğin temel kurallarının öğretilmesi
Marka Yönetimi ve Pazarlama
İleri düzey DJ’lik

Eğitmenler:
Doğuş Çabakçor

Belge
Programa % 70 devam gösteren tüm katılımcılara katılım belgesi verilecektir.

Power Fm’den DJ Adaylarına Fırsat!
Master DJ’s programına Power FM stüdyolarında katılım
Chat Zone programına Power FM stüdyolarında katılım
Cenk & Erdem programına Power FM stüdyolarında katılım
DJ Okulu öğrencilerinin hazırlayacağı DJ setleri, Guest DJ Mix olarak Power FM Facebook ve internet sayfasında yayınlanacak ve Power Fm DJ’leri tarafından takip edilen programlarda duyurulacak

petrino

Benzer yazılar