Babylon Soundgarden 2015 Çeşme

Babylon Soundgarden 2015 Çeşme

Babylon Soundgarden 2015 Çeşme

oritos’un ana sponsorluğunda müziği doğayla buluşturan Babylon Soundgarden, 29 Ağustos Cumartesi günü Babylon Çeşme’de yaz sezonunu kapatıyor.

Babylon Soundgarden Çeşme bu yıl da renkli ve eğlenceli atmosferiyle gün boyu devam edecek plaj etkinlikleri ve yerli-yabancı DJ’ler ile grupların performanslarına ev sahipliği yapıyor. Festivalin gelenekselleşen aktiviteleri de bu yıl yine ziyaretçilerine festivalin tadını çıkarmaları için sayısız fırsatlar sunuyor.

Festivalde Radyo Babylon DJ’lerinin yanı sıra, kurulacak 3 farklı sahnede alternatif isimler sahne alacak. Babylon Soundgarden Çeşme’nin bu sene ağırlayacağı isimler arasında Doritos Sahnesi’nde Sattas, Ceza ve Riff Cohen, Red Bull Music Academy sahnesinde Kaan Düzarat, DJ Tutan ve Larry Gus var. Rendezvous pazar alanında ise Ayyuka, Palmiyeler sahne alacak. Radyo Babylon Lounge’da düzenlenecek After Party’de ise Kabus Kerim’in performansı ile eğlence devam edecek. Babylon’un eskimeyen etkinliği Oldies But Goldies, Babylon Soundgarden’da da müzikseverlere zaman tünelinde bir gece yaşatacak.

Muhteşem plajın, eğlenceli aktivitelerin ve alternatif sahnelerde farklı performansların sahne alacağı Babylon Soundgarden Çeşme’de ahali güneşi batırırken, yaza Babylon ruhuna yakışır dolu dolu bir günle veda edecek.

Benzer yazılar