AXWELL Λ INGROSSO 15 Ağustos 2015 KüçükÇiftlik Park

AXWELL Λ INGROSSO 15 Ağustos 2015 KüçükÇiftlik Park

Elektronik dans müziği sahnesinde 2013 yılına kadar tüm dünyada fırtına gibi esen, progressive house müziğin efsane grubu Swedish House Mafia’dan Axwell ve Sebastian Ingrosso, EDM sevenlere unutulmaz bir gece yaşatmak için 19 Aralık’ta Life Park’ta!

 

Kapı açılış: 16:00

Elektronik dans müziği sahnesinde 2013 yılına kadar tüm dünyada fırtına gibi esen progressive house müziğin efsane grubu Swedish House Mafia’dan Axwell ve Sebastian Ingrosso, EDM severlere unutulmaz bir gece yaşatmak için 15 Ağustos gecesi KüçükÇiftlik Park’ta!

Axwell & Ingrosso’nun headline performansına, önümüzdeki günlerde açıklanacak ve eklenecek olan yerli ve yabancı isimlerle 15 Ağustos günü İstanbul için unutulmaz bir EDM festivaline dönüşecek.

Axwell ve Sebastian Ingroso, Axwell – Ingrosso birlikteliğini resmi olarak 2014’te ilan etti. İkilinin birlikte ilk performansı 8 Haziran’da New York’ta Governor’s Ball Music Festival’de gerçekleşti.

2015’te art arda çıkardıkları “Can’t Hold Us Down”, “On My Way” ve “Something New” ile ikili progressive house müziğin uzun yıllar zirvesinde kalmaya devam edeceklerini kanıtlamış oldu. Axwell – Ingrosso, 15 Ağustos gecesi Küçükçiftlik Park’ta…

* Deluxe Alan biletleri sahne önünde yer alan özel alanda saat 19:00’dan itibaren yiyecek-içecek ikramlarından faydalanabilecektir. Deluxe Lounge için yaş sınırı 18’dir. 18 yaş altındakiler bu alana ancak ebeveyn refakatiyle katılım gösterebilirler, aksi halde bilet almış olan misafirlere bilet iadesi yapılmayacaktır.

Deluxe Lounge – 350.00 TL
Sahne Önü – 250.00 TL
Normal – 80.00 TL

petrino

Benzer yazılar