Atrax 3-5 Aralık 2015 İstanbul Expo Center

Atrax 3-5 Aralık 2015 İstanbul Expo Center

Atrax 3-5 Aralık 2015 İstanbul Expo Center

4. ULUSLARARASI EĞLENCE, ETKİNLİK, PARK, REKREASYON ENDÜSTRİSİ VE HİZMETLERİ FUARI

Tureks Fuarcılık tarafından düzenlenen Atrax 2015 bu yıl 3-5 Aralık tarihlerinde İstanbul Expo Center’da.

Şehir ve çevresinde yaşayan her yaştaki insanın yaşam kalitesini arttıracak eğlence, dinlence ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve işlevsel çözümlere ilgi günden güne artıyor ve bu alanda büyük bir endüstri doğmasına neden oluyor.

Bu endüstri ulusal ve uluslararası eğlence, dinlence hizmetleri sunan tesisleri, malzeme üreten ve pazarlayan işletmeleri, çok amaçlı organizasyonları ve hizmet alan tüm, kurum kuruluş, yerel yönetim, turizm tesisi, AVM vb. yaşam alanlarını kapsıyor.

ATRAX, Türkiye ve yakın coğrafyanın eğlence, etkinlik, park ve rekreasyon sektöründeki tek ihtisas fuarı olarak uluslararası iş bağlantıları kurabilme, mevcut bağlantıları güçlendirebilme, yeni pazarlara ulaşabilme imkânlarını bulabilecekleri önemli bir ticaret platformu sunuyor.

Atrax 4. yılında uluslararası ziyaretçi ve katılımcı kapasitesinden dolayı TOBBB tarafından verilen Uluslararası Fuar ünvanını alarak büyümeye devam ediyor.

FUARIN TEMASI:
“Atraksiyon ve Rekreasyon endüstrisi dev bir sektöre dönüşüyor”
ATRAX 2015, büyüyen eğlence, etkinlik, park ve rekreasyon endüstrisine yönelik kapsamlı konferans içeriğiyle sektörün geleceğine ışık tutuyor.

atrax2015

petrino

Benzer yazılar